برگزاری دوره‌های سینمای جوانان ایران

دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در ادامه برگزاری دوره‌های تک‌درس مشاغل سینمایی که با ارائه مدرک معتبر بین‌المللی همراه است، در تابستان ۱۴۰۳ به‌صورت ویژه میزبان علاقه‌مندان خواهند بود.

به گزارش هنردستان ، معاونت آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران در راستای اجرای مأموریت خود در زمینه آموزش تخصصی هنرجویان، در تابستان ۱۴۰۳ برای علاقه‌مندان به مشاغل سینمایی دوره‌های تک درس را برگزار می‌کند.

این دوره‌ها با محوریت سرفصل‌هایی همچون مبانی عکاسی، عکاسی پرتره، فوتوشاپ، عکاسی مستند اجتماعی، عکاسی تبلیغاتی، فیلم‌نامه نویسی، نقد و تحلیل فیلم، تدوین، فیلم‌برداری، افترافکت، صدابرداری و …برگزار خواهد شد.

انجمن سینمای جوانان ایران در راستای اهداف آموزشی و پوشش سراسری متقاضیانی که با رویکردی تخصصی‌تر به دنبال آموزش مشاغل سینمایی هستند،در نظر دارد در تابستان ۱۴۰۳ این دوره را با اساتید حرفه‌ای برگزار کند و بهره‌گیری از این دوره‌ها برای عموم علاقه‌مندان در سراسر کشور آزاد است.

هنرجویانی که دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند مدرک معتبر بین‌المللی انجمن سینمای جوانان ایران را دریافت می‌کنند.

متقاضیان علاقه‌مند به حضور در این دوره‌های تک‌درس می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره‌ها با دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در استان محل سکونت خود تماس بگیرند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »