آلبوم صوتی “دوازده “درباره امام زمان (عج) منتشر شد

هنردستان: آلبوم صوتی دوازده شامل دوازده قطعه شعرمهدوی از برجسته‌ترین شاعران آیینی کشور به مناسبت عید نیمه شعبان و عرض ارادت شاعران به ساحت مقدس امام دوازدهم منتشر شد.

 

به گزارش هنردستان، در آلبوم “دوازده” جمعی از شاعران حوزه شعر آیینی کشور شاخص‌ترین اشعار خود را در استودیو هلال و با صدای خود دکلمه کرده‌اند. سپس قطعات صوتی تدوین شده مطابق با مناسبت‌های مذهبی در فضای مجازی منتشر می ‌شود.

در این طرح که “شعرآوا” نام دارد هر شاعرآیینی این امکان را دارد اشعار به روز خود را در کوتاه‌ترین زمان و از راه نوین‌ترین رسانه‌ها به گوش مخاطبان رسانده و با شیوه‌ای نوین مخاطبان را باجدیدترین آثار خود آشنا کند.

 

هدف از اجرای این طرح گسترش معارف اهل بیت (ع) و آسیب زدایی از فضای مجازی با ترویج شعر آیینی مناسب در قالبی چون کتاب‌های صوتی برگزیده از اشعار مناسبتی درخور توجه است.

 

آلبوم صوتی دوازده به عنوان نخستین آلبوم از مجموعه ادبی شعر آوا همانند کتاب صوتی و برگزیده‌ای در دوازده صفحه، اشعار مهدوی خوب، کارشناسی شده و به روز را به گوش مخاطبان می‌رساند.

 

آلبوم صوتی دوازده با زمانی حدود ۴۰ دقیقه از اشعار شاعرانی چون یوسفعلی میرشکاک و علی موسوی‌گرمارودی، محمود حبیبی‌کسبی، وحید قاسمی و با همکاری پیمان طالبی در استودیو هلال ضبط و تنظیم شده است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای شنیدن و دریافت آلبوم صوتی دوازده به سایت WWW.MADAYEH.COM مراجعه کنند.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید