نمایشگاه عکس «بیرق سرخ»

نمایشگاه عکس «بیرق سرخ» همزمان با ایام سوگواری اباعبدلله الحسین (ع)، در نگارخانه لاله و مجموعه فرهنگی آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، نمایشگاه عکس «بیرق سرخ» روایتی از عزاداری خالصانه مردم از شهرهای مختلف کشور است که نشان از شور عاشقانه و خالصانه ایرانیان نسبت به خاندان عصمت و طهارت دارد.

نمایشگاه «بیرق سرخ» گزیده آثار 28 عکاس حرفه‌ای به نام‌های: حمید اسود/ مهدی اللهیار بیگی/ مهتاب اکبرزاده/ احمد بلباسی/ نادیا پروما/ شیرین جبل عاملی/ احمد جمالی/ صبا جریان/ مهدی حسنی/ مجید حجتی/ زینب درده/ زهرا رجبیان/ زهره ریسمانچیان / میثم زارع پبشه / بهارک زرگروفا/ فرشته ستوده شهنانی/ جلال الدین سخا/ محمد علی سعیدی/ شهلا شهراسبی/ معصومه علی اکبر/ عارف فتحی اکبری/ میلاد فیروزان/ محمد کرمی/ مهسا کمالزاده / محمد مهدی کمالزاده/ داوود کهن‌ترابی / داریوش محمدخانی ویونس همتی‌نیا است که با نگاهی خاص و متفاوت از مناطق مختلف ایران از برگزاری آیین سوگواری تاسوعا و عاشورا و مراسم عزاداری ماه محرم گردآوری شده است.

این نمایشگاه با هماهنگی مدیریت هنرهای تجسمی و امور موزه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و به همت شورای عکاسی انجمن هنرهای تجسمی استان البرز، به صورت مشترک با مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از روز افتتاحیه ۲۲ تیرماه تا ۱۱مرداد، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ به نگارخانه لاله (واقع در پارک لاله) و مجموعه فرهنگی آزادی (واقع در میدان آزادی) مراجعه کنند .

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »