برپایی نمایشگاه «چهل/سی»

نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند روز جمعه، ۲۲ تیرماه افتتاح می‌شود.

به گزارش هنردستان ، نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند که در زمان تهیه‌ مصاحبه‌های کتابی به این نام، چهل‌ساله بودند، روز جمعه، ۲۲ تیرماه افتتاح می‌شود. 

این نمایشگاه در راستای انتشار کتابی به همین نام به تالیف شهروز نظری از نشر «تالار هنر» شکل گرفته است. کتاب «چهل/ سی» شامل مصاحبه‌های شهروز نظری با سی هنرمند است که آثارشان در این نمایشگاه روی دیوار می‌رود. 

همچنین در این نمایشگاه، علاوه بر آثار نقاشی، مجسمه، ویدئوآرت و عکس، کتاب «چهل/سی» نیز برای مخاطبان ارائه می‌شود و قابل خرید است. 

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از: شهریار احمدی، ژینوس تقی‌زاده، پویا آریان‌پور، میمی امینی، بهرنگ صمدزادگان، سهند حسامیان، رضا آرامش، گوهر دشتی، حمید بهرامی، صادق تیرافکن، حامد رشتیان، مرتضی زاهدی، حسین سلطانی، بزرگمهر حسین‌پور، کامبیز صبری، فرهاد فزونی، ارسیا مقدم، پیمان هوشمندزاده، کسری گلرنگ، فرهاد گاوزن، امیرعلی قاسمی. 

همچنین در هفته آتی اطلاعات مرتبط با برگزاری نشست پرسش و پاسخ درباره کتاب نیز اعلام خواهد شد. 

نمایشگاه «چهل/سی» از روز جمعه، ۲۲ تیر ماه تا روز یکشنبه، ۷ مرداد ادامه دارد. این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۲۰:۰۰ و روزهای جمعه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در گالری آرتیبیشن قابل بازدید است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »