نمایشگاه «وهم» در با گالری

نمایشگاه «وهم» با آثاری از شیرین معیا روز جمعه، ۲۲ تیر ماه در باگالری به نمایش درمی‌آید.

به گزارش هنردستان ، نمایشگاه انفرادی «وهم» شامل آثار شیرین معیا از  از ۲۲ تیر ماه تا ۵ مردادماه برگزار می‌شود .

در استیتمنت این نمایشگاه آمده:

«دقیقا نمی‌دانیم ما در این جهانیم یا جهانی در درون ماست، با ساختن جهان زیبای درون‌مان خالق بهترین‌ها در جهان‌مان باشیم. هنر شیرین معیا، دنیایی را خلق می‌کند که هم بسیار شخصی است و هم پر از تناقضات و برخوردهایی که هم بازتابی از درونیات هنرمند است و هم این امکان را به ما می‌دهد تا خودمان را در آن ببینیم. زیبایی‌شناسی نقاشی‌های شیرین با تضاد تعریف می‌شود». 

شیرین معیا، هنرمند فارغ‌التحصیل از مقطع کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است. آثار او تاکنون به صورت نمایشگاه‌های متعددی در گالری‌های مختلفی از جمله ایده، شلمان، آ و… برگزار به نمایش درآمده است. 

علاقمندان به بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند از ۲۲ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه هر روز از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ و جمعه‌ها از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰ به باگالری مراجعه کنند. 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »