گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم، به همت نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی ترانه باران با حضور هنرمندان، شعرا و اساتید برگزار خواهد شد.

این پرفورمنس با اجراهای مختلف همراه خواهد بود که از آن جمله می‌توان به اجرای نقاشی‌خط توسط طاهره الله‌دادیان، اجرای نقاشی توسط زهرا داوری و نجمه داوری، اجرای خوش‌نویسی توسط روح‌الله دلخانی اشاره کرد.

این مراسم با سخنرانی دکتر حسن شهرستانی و قرائت شعر توسط حامد عسگری و امیر عاملی و با حضور سهیل محمودی خواهد بود. مریم هاشمی مقدم و استاد کاکاوند نیز اجرا خواهند داشت.

موسیقی نی و سه‌تار با حضور وفا مصباحی و صابر الله‌دادیان همراه خواهد بود و آواز توسط سجاد مهربانی و مهدی مختاری اجرا می‌شود.

سوگواره عاشورایی قلم نینوا با حضور مهمانان ویژه از جمله دکتر حسین شهرستانی، دکتر احمد محیط‌طباطبایی، دکتر مجتبی نوروزی، استاد رسول مرادی، استاد سهیل محمودی، استاد حسام‌الدین سراج با مجری‌گری احمد الله‌دادیان، روز جمعه ۲۲ تیرماه برابر با ششم ماه محرم از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

در گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی حضور عموم آزاد است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »