فراخوان بیست و پنجمین رقابت تصویرسازی “سانتا کروز”

هنردستان: بیست و پنجمین دوره رقابت سالانه تصویر سازی “Spectrum” در شهر سانتا کروز آمریکا برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، حضور هنرمندان در سطوح حرفه‌ای و آماتور در این رویداد هنری آزاد است و کلیه آثار در تمام موضوع‌ها اعم از ترسناک، علمی، فانتزی و … امکان شرکت در مسابقه را خواهند داشت. مجموعه آثار این رویداد به عنوان منبعی ارزشمند برای مدیران هنری، ناشران و خریداران استفاده می‌شود و هدف اصلی برگزارکننده حمایت از هنرمندان و ارتقاء  هنر تصویرسازی است.

رقابت در چندین بخش تبلیغات، کتاب، کمیک/ رمان‌های گرافیکی، هنر مفهومی، چند بعدی، تحریریه، سازمان‌ها، و آثار منتشر نشده برگزار می‌شود. ضمنا هزینه شرکت در مسابقه برای یک اثر 20 دلار و برای مجموعه آثار (حداکثر تا پنج اثر) 40 دلار است.

 

تصویر ارسالی باید به صورت دیجیتال با وضوح 400 dpi، فرمت, tiff و در اندازه 12*9 اینچ ارائه شوند.

 

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ 25 ژانویه 2018 ( 5 بهمن‌ماه سال 1396) به سایت: http://www.spectrumfantasticart.com/entryinfo.php مراجعه نمایند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »