از تلاش مهمان برنامه برای ترانه‌خوانی مدیری تا امدادرسانی دردسرساز مجری دورهمی

هنردستان : دورهمی شب گذشته، میزبان گوهر خیراندیش بازیگر سریال دیوار به دیوار بود.
به گزارش هنردستان  برنامه تلویزیونی دورهمی شب گذشته با حضور اعضا و داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ به روی آنتن رفت و مهران مدیری ضمن پرداختن به موضوع امداد و نجات، میزبان گوهر خیراندیش شد. 

 

به گزارش هنردستان  برنامه تلویزیونی دورهمی شب گذشته با حضور اعضا و داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ به روی آنتن رفت و مهران مدیری ضمن پرداختن به موضوع امداد و نجات، میزبان گوهر خیراندیش شد. 
 
کارگردان برنامه تلویزیونی دورهمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به جایگاه اول ایران در رتبه‌بندی داوطلبان امداد اشاره کرد. مدیری در ادامه برنامه تلویزیونی دورهمی خاطره‌ای از امدادرسانی خود بیان کرد. امدادرسانی که در نهایت با اشتباه مهران مدیری همراه بود! ماجرا از این قرار بود که در محدوده محل زندگی مجری برنامه دورهمی، نیمه‌های شب گروهی مشغول تمرین و فیلمبرداری بودند. مدیری به تصور اینکه آدم‌ربایی صورت گرفته، با 110 تماس می‌گیرد و مدتی نمی‌گذرد که نیروی انتظامی و گارد ویژه به محل حادثه می‌آیند! این در حالی بوده که مجری دورهمی خودش هم وارد عمل شده بود و با شمشیر سامورایی‌اش به جنگ آدم‌ربایان احتمالی رفته بود. غافل از اینکه آن تنها یک فیلمبرداری ساده برای ساخت یک تله فیلم بوده!
 
اما در بخش بعدی برنامه، گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون در بدو ورود خود به دورهمی، از تلاش‌های بی وقفه اعضای هلال احمر گفت و به آسیب‌دیدگی خود سر فیلمبرداری دیوار به دیوار اشاره کرد.
وی در همان ابتدای گفتگوی خود از مدیری خواست تا غزل و یا ترانه‌‌ای را بخواند که مدیری کمی خجالت کشید و طفره رفت.
خیراندیش با بیان اینکه از میان سه رشته تحصیلی پزشکی، زبان انگلیسی و هنر، هنر را با عشق انتخاب کرده، از شروع فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری و همکاری اولیه خود با جمشید اسماعیل‌خانی گفت. 
 
مدیری سپس به کارنامه درخشان مهمان خود اشاره کرد و خیراندیش هم از وسواس و سختی‌های شروع به بازیگری گفت. 
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «میوه ممنوعه» از مدیریت تمام و کمال همسر خود (اسماعیل‌خانی) در خانه گفت. 
 
وی در پاسخ به این سوال که در قبال کنار کشیدن از بازیگری چه چیزی می‌خواهی؟ تصریح کرد: اگر در ماه مستمری ثابتی داشته باشم و بتوانم در کارهای تئاتر حضور داشته باشم، با اجازه مخاطبان از بازیگری کنار می‌کشم. 
 
خیراندیش افزود: سختی در کار ما بسیار است و هیچ وقت بعد از انتخاب این شغل زندگی‌مان برای خود نبوده و نمی‌توانیم مثل بقیه مردم آزاد باشیم. 
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» با بیان اینکه جوانان هنرجو امروز مطالعه نمی‌کنند، از عجله نیروهای جوان عرصه فرهنگ و هنر گفت و اظهار داشت: هر کسی وارد حرفه هنر می‌شود، می‌خواهد فوری بازیگر شود؛ ولیکن یک بازیگر باید در وهله اول انسان باشد و مطالعه بسیار کند. 
 
خیراندیش در پایان صحبت‌های خود دیوان حافظ را به موزه دورهمی اهدا کرد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 
 

امتیاز دهید