درخواست خواننده پاپ برای حذف آثارش از سایت‌های غیرمجاز

هنردستان: خواننده موسیقی پاپ کشورمان ضمن تشریح تازه ترین فعالیت های خود، از پیگیری قانونی برای حذف آثارش در شبکه های اینترنتی خارج از کشور خبر داد.

به گزارش هنردستان، مهدی جهانی با اشاره به تازه ترین فعالیت هایش توضیح داد: بنده در سال ۹۱ اولین آلبوم رسمی ام با نام «دنیای خواب» را در بازار موسیقی منتشر کردم و هم اکنون نیز در حال آماده سازی دومین آلبومم هستم.  

وی ادامه داد: من تاکنون همکاری هایی با سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران داشته‌ام که از جمله این همکاری ها می توان به قطعه «روسیاهتر» در مدح امام رضا (ع) اشاره کرد، اما متاسفانه برخی از شبکه های اینترنتی از جمله «رادیو جوان» در خارج از کشور بدون رضایت و اجازه من از آثارم استفاده کرده اند که این موضوع به هیچ عنوان مورد تایید من نیست.

این خواننده اعلام کرد: بسیاری از خوانندگان و هنرمندان در چندین ماه گذشته نسبت به این موضوع گله مند بوده اند و ما هم برای حذف کامل آثار از سایت مورد نظر اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و امیدوارم مدیران سایت هرچه سریعتر آثار را حذف کنند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »