سری جدید «نیمه پنهان ماه» روی آنتن افق می رود

هنردستان : سری دوم برنامه «نیمه پنهان ماه» گفتگو با همسران شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، با اجرای زینب ابوطالبی به زودی از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش هنردستان، سری جدید برنامه گفتگو محور «نیمه پنهان ماه» برای پخش از شبکه افق تولید شده و مراحل تدوین نهایی را پشت سر می گذارد.

 

به گزارش هنردستان، سری جدید برنامه گفتگو محور «نیمه پنهان ماه» برای پخش از شبکه افق تولید شده و مراحل تدوین نهایی را پشت سر می گذارد.

این برنامه همانند سری اول با اجرای زینب ابوطالبی و شامل گفتگو با همسران شهدا درباره سیره زندگی، اخلاق و رفتار شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم به ویژه در ارتباط با خانواده و همسر آنها پیش می رود.

با توجه به اینکه سبک زندگی هر یک از این شهدا می تواند الگویی برای همه مردم باشد این برنامه علاوه بر آشنایی مردم با این اسوه های درخشان انقلاب و دفاع مقدس و زندگی هایشان، الگویی کامل برای جوانان و خانواده های ایرانی ترسیم می کند.

همانند سری نخست، امیر بنان تهیه کنندگی «نیمه پنهان ماه» را بر عهده دارد و یاسر انتظامی هم کارگردان این مجموعه است.

از جمله مهمانان این برنامه می توان به الهام حیدری همسر شهید حسن طهرانی مقدم، پروانه چراغ نوروزی همسر شهید حسین همدانی، زینب محمدپور همسر شهید ناصر عبدالی، صدیقه ممدوحی همسر شهید تقی ورکش، هاجر پور واجد همسر شهید حسین امینی امشی، نسرین بنی هاشمی همسر شهید مصطفی مرتجی، سعیده سجادی همسر شهید مرادعلی جهانشاه لو، خدیجه مراد علی پور همسر شهید حسین دانشور، فتانه عزتی همسر شهید پرویز ذبیحی و سیمین محمدحسینی همسر شهید مجید فریدفر اشاره کرد.

سری دوم «نیمه پنهان ماه» در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای ضبط شده و پس از تدوین نهایی در کنداکتور پخش شبکه افق قرار می گیرد.

منبع : مهر

امتیاز دهید