سرنوشت «آخرین نخست‌وزیر» در نمایشگاه کتاب

هنردستان : مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره جمع‌آوری کتاب «آخرین نخست‌وزیر» شامل زندگی‌نامه میرحسین موسوی از نمایشگاه کتاب تهران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش هنردستان ، سیدمحمد طباطبایی – مدیر ستاد خبری و امور رسانه‌ای سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران – امروز (شنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در محل نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب در توضیحی درباره جمع‌آوری کتاب «آخرین نخست‌وزیر» (زندگی و زمانه میرحسین موسوی – سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۸) از نمایشگاه گفت:‌…..

 

به گزارش هنردستان ، سیدمحمد طباطبایی – مدیر ستاد خبری و امور رسانه‌ای سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران – امروز (شنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه) در محل نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب در توضیحی درباره جمع‌آوری کتاب «آخرین نخست‌وزیر» (زندگی و زمانه میرحسین موسوی – سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۸) از نمایشگاه گفت:‌ این کتاب از نمایشگاه جمع‌آوری نشده است، منتها برای مدت کوتاهی جلو عرضه آن گرفته شد؛ چرا که ممکن بود همزمان با تبلیغات انتخاباتی نام کتاب حساسیت‌هایی را ایجاد کند.

او افزود: نیاز بود کتاب دوباره بررسی شود که این اقدام صورت گرفت؛ اما پس از بررسی مشخص شد کتاب مشکلی ندارد و عرضه آن از سر گرفته شد.

کتاب «آخرین نخست‌وزیر» تالیف جواد موگویی از سوی نشر شهید کاظمی منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران (تا ۲۳ اردیبهشت در شهر آفتاب) عرضه شده است.

منبع : ایسنا

امتیاز دهید