مسابقه‌ی فیلم‌نامه نویسی کودکان و نوجوان فراخوان داد

هنردستان: فراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان، با هدف رشد و ارتقاء کیفی آثار و نیز شناسایی استعدادهای جدید (اندیشه‌های نو)، اعلام شد.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان و بنابراعلام دبیرخانه این جشنواره تمامی فیلمنامه‏‌هایی که برای خردسال، کودک و نوجوان باشند، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

این رویداد در دو گروه حرفه‌ای و اندیشه‏‌های نو که شامل فیلم‌نامه‌های تالیفی و اقتباسی است،برگزار می‌‏شود. 

بنا به همین گزارش در گروه حرفه‌ای فیلمنامه‌نویسانی که حداقل یک فیلم سینمایی براساس فیلمنامه‏‌ی آنها ساخته شده باشد، میتوانند در این بخش شرکت کرده و فیلمنامه یا فیلمنامههای خود را ارسال کنند و در گروه اندیشه‌های نو نیز، تمامی کسانی (اعم از فیلمنامه نویسان، فارغ التحصیلان دانشگاه، هنرجویان و… ) که تاکنون فیلمی بر اساس فیلمنامه‏‌ی آنها ساخته نشده است، می‌توانند شرکت کنند. 

به نفرات اول هر دو گروه پروانه زرین و نفرات دوم و سوم لوح تقدیر به همراه جایزه‏‌ی  نقدی جشنواره اهدا خواهد شد.

همچنین بر اساس موافقت مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، آثار دریافت کننده‌‏ی پروانه‌‏ی زرین که به مرحله‌‏ی تولید برسند، از امتیاز۲۰ درصد وام حمایتی از فارابی که میزان آن را بنیاد تعیین می‌کند، برخوردار خواهند بود.

علاقمندان می‌توانند از روز یکشنبه پانزده اسفند سال جاری تا جمعه پانزده اردیبهشت ۹۶ فیلم نامه خود را به صورت PDF و از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره www.icff.ir ارسال نمایند و در صورت بروز مشکل به هنگام مراجعه به این پایگاه با شماره تلفن ۶۶۷۰۷۹۵۰ و ۶۶۷۱۸۲۹۳ تماس حاصل کنند.
گفتنی است به تقاضاهایی که مدارک آنها ناقص و یا شرایط و مقررّات را رعایت نکنند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شامل سینمای ایران، سینمای بین‏‌الملل، مسابقه فیلمنامه‌نویسی و نمایش‌های ویژه تیر ۱۳۹۶ در اصفهان برگزار می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »