سینمایی‌ها و تئاترهای در افتتاحیه نمایشگاه کامبیز درم‌بخش

هنردستان: نمایشگاه کامبیز درمبخش با عنوان مرورى بر آثار هنرمندان پیشگام، جمعه 22 اردیبهشت، در آرت سنتر باغ افتتاح شد.

 

به گزارش هنردستان، نمایشگاه کامبیز درمبخش با عنوان مرورى بر آثار هنرمندان پیشگام، جمعه 22 اردیبهشت، با حضور جمعی از هنرمندان عرصه های مختلف هنری در آرت سنتر باغ افتتاح شد. محمد رحمانیان، بهاره رهنما، بهروز بقایی، عباس مشهدی زاده، سیف‌الله صمدیان و… هنرمندان بودن که در افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشتند.

در این نمایشگاه مجموعه‌ای از بهترین آثار قریب به 60 سال گذشته از میان بیش از هزار اثر کامبیز درمبخش به نمایش درآمد که با استقبال قابل توجهی مواجه شد. در این نمایشگاه 105 اثر از سبک‌ها و تکنیک‌های مختلف از این هنرمند از جمله عکاسی، طراحی، کاریکاتور، نقاشی و چاپ روی دیوار رفته است. علاوه بر آثار، کتاب‌ها و جوایز داخلی و بین‌المللی کامبیز درمبخش نیز در معرض نمایش عموم قرار گرفت. برخی از این آثار برای اولین بار به نمایش درآمده و برخی دیگر از به دلیل غیر قابل دسترس بودن و نمایش در انواع موزه‌ها و یا قدمت بیش از 50 سال، نسخه هنرمند آنها به نمایش درآمده است.

 

آثار استاد درمبخش از سن 14 سالگی او و نزدیک به 60 سال در مطبوعات به چاپ رسیده و با توجه به سابقه بسیار درخشان و شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و انواع بی‌ینال‌های بین‌المللی، آثار ایشان ارزش بسیار زیادی دارد اما این استاد ارجمند بر این عقیده اند که همه کسانی که علاقه به این آثار دارند باید بتوانند آنها را خریداری کنند. به همین دلیل آثار ایشان با قیمت بسیار مناسب در نمایشگاه در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

گفتنى است، در طول برگزارى این نمایشگاه که تا دوم خردادماه ادامه دارد، فیلم مستند 70 دقیقه‌ای از زندگی کامبیز درمبخش با حضور این هنرمند به نمایش در خواهد آمد که تاریخ آن متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید