مسعود نجابتی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس شد

هنردستان: با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، مسعود نجابتی مدیر انجمن هنر های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس شد.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، با حکم مدیر عامل این بنیاد، مسعود نجابتی به سمت مدیر عامل انجمن هنر های تجسمی انقلاب  و دفاع مقدس منصوب شد.

مسعود نجابتی از اساتید برجسته هنر های تجسمی است که علاوه بر مدیریت بر کانون هنر شیعی و همچنین تربیت طیف گسترده‌ای از هنرجویان در داخل و خارج از کشور، به عنوان یکی از خلاق‌ترین و به روزترین  چهره های هنری انقلاب اسلامی شناخته می‌شود.

 

همچنین بر اساس احکام دیگر از سوی احسان محمد حسنی مدیر بنیاد روایت، مسعود شجاعی طباطبایی، محمدرضا دوست محمدی، عباس صانعی، سید محمدرضا میری، حامد مغروری، علی حیاتی و سید مهدی حسینی را نیز به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری این انجمن، منصوب کرد.

 

مسعود شجاعی طباطبایی گرافیست و کاریکاتوریست، مدیر خانه کاریکاتور ایران است که چندی پیش به عنوان چهره هنر انقلاب در سال 95 انتخاب شد.

 

محمدرضا دوست محمدی طراح و گرافیست ایرانی است که با مدیریت هنری هفته نامه همشهری جوان و طراحی دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) تهران، یکی از شناخته شده ترین گرافیست های حال حاضر ایران است.

 

عباس صانعی نیز علاوه بر سابقه تحصیلی و تخصصی در حوزه گرافیک، هم اکنون مسئول خانه طراحان انقلاب اسلامی است.

 

همچنین سید محمدرضا میری مسئول نهضت مردمی پوستر انقلاب بوده و حامد مغروری نیز به عنوان مسئول مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی ( آیه ) شناخته می شود.

 

علی حیاتی، مسئول کارگاه هنری سه در چهار است و سید مهدی حسینی نیز مدیر کانون هنر شیعی می باشد.

 

همچنین دکتر حبیب الله صادقی و دکتر مصطفی گودرزی بعنوان مشاورین ارشد هنری مدیر عامل بنیاد روایت منصوب شدند.

 

گفتنی است پیش از این محمد حبیبی مدیر عامل انجمن هنر های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بود که با حکم مدیر عامل بنیاد روایت فتح ، از این پس در سمت معاونت طرح و برنامه بنیاد فرهنگی روایت مشغول خدمت خواهد بود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید