پوران درخشنده “دشمن مردم” را افتتاح می‌کند

هنردستان: پوران درخشنده، کارگردان سینما، نمایش «دشمن مردم» به کارگردانی سینا راستگو را دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت افتتاح می‌کند.

 

به گزارش هنردستان، «دشمن مردم» نوشته هنریک ایبسن است که به کارگردانی سینا راستگو از ۲۵ اردیبهشت در تالار مولوی روی صحنه می‌رود.

 محمدرضا ایمانیان، زهرا بهروزمنش، محمد حبیبی، امیر شاه علی، وحید شیخی، والا و بردیا عادلی، شهریار فرد، محمد مسگری، مرضیه موسوی، منصور نصیری، اشکان اژدری، ملیحه امیری، شیرین امینی، علی بنایی، محمود پیری، بیتا ثابتی محمدی، سارا خانکی، میلاد خان احمدی، عرفان دانا، سهند سلطانی، آیسان عبداللهی، باران فرد، منا مهدی‌پور در دشمن مردم به ایفای نقش می‌پردازند.

 

این نمایش پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود کند.

 

این نمایش روایتی است از یک شهر آرام، در گوشه‌ای از دنیا، ناگهان آرامشش به کلی بر بهم می ریزد. راه حلِ برگشتِ آرامش به شهر برای مردم ضرر جانی دارد. تصمیم مسئولان، شهر را آرام می‌کند یا شهر را سالم نگه می‌دارد؟

 

دشمن مردم کاری از کمپانی تئاتر امید ایران است و بلیت فروشی این نمایش از سایت تیوال انجام می‌شود.

 

دیگر عواملی که تاکنون حضورشان در این نمایش قطعی شده است عبارتند از: مشاور کارگردان: کیومرث مرادی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان:‌ سارا ولی‌زاده، طراح صحنه: سیدمحمد موسوی، طراح لباس: بهار خلیلی فر، طراح گریم سارا ولی زاده، موسیقی: امیر دوستی، عکاس: محیا میرزایی، مشاور رسانه‌ای: آیدا اورنگ.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید