آثار اعضای “خانه طراحی” در گالری “اسپاتزیو نور” ایتالیا

هنردستان : نمایشگاه گروهی طراحی اعضاء “خانه طراحی” در گالری “اسپاتزیو نور” در میلان ایتالیا برگزار می‌شود.

نمایشگاه گروهی طراحی  اعضاء “خانه طراحی” 15 می (25 اردیبهشت ماه) در گالری “اسپاتزیو نور” در میلان ایتالیا افتتاح می‌شود.در این نمایشگاه که ” طراحی محض” نام دارد،  فرهاد گاوزن و محمود صالح محمدی به عنوان کیوریتور هفتاد اثر از یازده هنرمند جوان عضو خانه طراحی را برای نمایش انتخاب کرده‌اند.

 

نمایشگاه گروهی طراحی  اعضاء “خانه طراحی” 15 می (25 اردیبهشت ماه) در گالری “اسپاتزیو نور” در میلان ایتالیا افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه که ” طراحی محض” نام دارد،  فرهاد گاوزن و محمود صالح محمدی به عنوان کیوریتور هفتاد اثر از یازده هنرمند جوان عضو خانه طراحی را برای نمایش انتخاب کرده‌اند.

در این رویداد که با حمایت گالری موزه دیدی برگزار می‌شود آثاری از شیوا شهلا، حسین طادی، امین تیمار، امیر محمدزاده، مهدی دندی، مهدیه ابوالحسن، زهرا نیکو رای، راحله قوی‌پنجه، مهسا مرسی، الهام افشار، هستی جدی به نمایش در می‌آید که همگی از طراحان جوانی هستند که در فضای حرفه‌ای کار می‌کنند و آثارشان در گالری‌های تهران به نمایش در آمده است.

این نمایشگاه روز دوشنبه بیست و پنج اردیبهشت از ساعت هیجده تا بیست و دو در گالری “اسپاتزیو نور” افتتاح می‌شود و به مدت یک هفته تا بیست و دوم ماه می (یکم خرداد) در محل این گالری برقرار است.

طراحی پوستر این رویداد توسط رضا عابدینی انجام شده است.

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید