۳۳۲ فیلمنامه در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان ثبت شد

هنردستان : ۳۳۲ فیلمنامه بلند سینمایی در هفتمین مسابقه فیلمنامه نویسی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در دو گروه حرفه ای و اندیشه های نو شرکت کردند.

به گزارش هنردستان، در گروه حرفه ای ۸۳ فیلمنامه به ثبت رسیده که ۷۰ اثر در بخش تالیفی و ۱۳ اثر در بخش اقتباسی شرکت کرده است.همچنین در گروه اندیشه های نو ۲۴۹ فیلمنامه ثبت شده که در بخش تالیفی ۲۱۹ اثر در بخش تالیفی و ۳۰ اثر در بخش اقتباسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش هنردستان، در گروه حرفه ای ۸۳ فیلمنامه به ثبت رسیده که ۷۰ اثر در بخش تالیفی و ۱۳ اثر در بخش اقتباسی شرکت کرده است.

همچنین در گروه اندیشه های نو ۲۴۹ فیلمنامه ثبت شده که در بخش تالیفی ۲۱۹ اثر در بخش تالیفی و ۳۰ اثر در بخش اقتباسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

هفتمین دوره‌ مسابقه‌ فیلمنامه‌ نویسی کودکان و نوجوانان با هدف رشد و ارتقای کیفی آثار و نیز شناسایی استعدادهای جدید (اندیشه‌های نو)، میان فعالان سینمای ایران، جوانان، هنرمندان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد.

براساس موافقت مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، آثار دریافت کننده‌ پروانه‌ زرین که به مرحله‌ تولید برسند، از امتیاز۲۰ درصد وام حمایتی که میزان آن را بنیاد تعیین می‌کند، به عنوان کمک بلاعوض برخوردار خواهند شد.

سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ٩ تا ١٥ تیر در اصفهان برگزار می شود.

منبع : مهر

امتیاز دهید