«چراغ‌های ناتمام» را محرم اکران می‌کنیم/ نگارش فیلمنامه اجتماعی

هنردستان :مصطفی سلطانی کارگردان «چراغ های ناتمام» قصد دارد این اثر سینمایی را در ماه محرم به نمایش عمومی درآورد

مصطفی سلطانی کارگردان فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام»  درباره زمان اکران این اثر گفت: در حال  حاضر مجید اسماعیلی تهیه کننده مشغول مذاکره با دفاتر پخش برای اکران «چراغ های ناتمام» در بهترین زمان ممکن است. با توجه به محتوایی که این فیلم دارد به نظرم ماه محرم زمان مناسبی برای اکران آن باشد.

 

مصطفی سلطانی کارگردان فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام»  درباره زمان اکران این اثر گفت: در حال  حاضر مجید اسماعیلی تهیه کننده مشغول مذاکره با دفاتر پخش برای اکران «چراغ های ناتمام» در بهترین زمان ممکن است. با توجه به محتوایی که این فیلم دارد به نظرم ماه محرم زمان مناسبی برای اکران آن باشد.

وی افزود: تغییری در این فیلم نسبت به آنچه که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اکران شد، به وجود نیامده است و در اکران عمومی هم به همان صورت به نمایش در می آید.

این کارگردان در پایان با اشاره به فعالیت های دیگرش گفت: در حال حاضر مشغول نگارش یک فیلمنامه بلند سینمایی با موضوع اجتماعی هستم و به احتمال زیاد نگارش این اثر تا یک ماه دیگر به پایان می رسد، پس از اتمام این فیلمنامه برای ساخت آن با تهیه کنندگان و سرمایه گذاران مذاکره می کنم.

فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» درباره نویسنده‌ای پایبند به باورهای اعتقادی است که به دنبال مضمونی مرتبط با باورهایش می‌گردد.

مجید صالحی، شقایق فراهانی، علیرضا استادی، حسین مهری، الهام نامی، حسین ملکی و داریوش ارجمند در این اثر به ایفای نقش پراخته اند.

منبع : خبرگذاری مهر 

امتیاز دهید