جشنواره فیلم فجر- برج میلاد؛ عذرخواهی گبرلو از شب پر التهاب جشنواره

هنردستان: مجری و مدیر جلسات خبری جشنواره فیلم فجر گفت: باید با تمام وجود به مسعود کیمیایی چه فیلم‌اش خوب باشد چه بد، احترام ویژه‌ای بگذاریم.

 

به گزارش هنردستان، منوچهر گبرلو عصر یکشنبه (17 بهمن) پیش از آغاز نشست‌خبری فیلم «یک روز به‌خصوص» با اشاره به نشست‌خبری فیلم «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی گفت: شب گذشته یک جلسه پر التهاب داشتیم. سعی کردیم جلسه در توان بضاعت به‌صورت محترمانه و مودبانه بین خبرنگاران، عکاسان و عوامل فیلم برگزار شود.

 

گبرلو ادامه داد: طبیعتا در یک گفت‌وگوی دو ساعته گاهی حرف و نکته‌ای بیان می‌شود که مورد پسند خیلی از دوستان نیست  و من به عنوان مدیر جلسه از عکاسان و خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم که فرصتی برای پرسش و پاسخ برایشان فراهم نشد یا کلامی گفته شد که موجبات ناراحتی آنها فراهم آمد.

 

او خاطرنشان کرد: جلسه دو ساعته شب گذشته که به فیلم «قاتل اهلی» اختصاص داشت با اختلاف جدی تهیه‌کننده و کارگردان برگزار شد و جلسه سختی بود.

 

گبرلو تصریح کرد: ما باید با تمام وجود به استاد کیمیایی، چه فیلم‌اش خوب باشد و چه بد، احترام ویژه‌ای بگذاریم چراکه او پایه‌گذار سینمایی است که ما در آن رشد کردیم و فکر و حرکت می‌کنیم.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید