اهدای جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی در 19 بهمن ماه

هنردستان: مراسم پایانی و آیین اعطای دومین جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی سه شنبه 19 بهمن ماه 95 برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، مراسم اعطای جوایز دومین جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی به منظور تجلیل و معرفی برگزیدگان، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونین سه‌شنبه١٩بهمن ماه ٩٥ ساعت ١٥ در سالن اجتماعات دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور برگزار می‌شود.

 

در مراسم اعطای جوایز، برگزیدگان چهار حوزه کتاب، کتاب اسباب‌بازی، نوشت‌افزار و پژوهش معرفی و جوایز آن‌ها اهدا می‌شود.

 

دومین جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی-اسلامی به همت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف شناسایی و تقدیر از خلاقان و نوآوران حوزه طراحی و تولید اسباب‌بازی، کتاب اسباب‌بازی و نوشت‌افزار در اردیبهشت ماه 95 آغاز به کار کرد.

 

 پس از دریافت 945 اثر پژوهشی ازجمله کتاب، مقاله و پایان‌نامه و حدود 2500 اثر در زمینه نوشت‌افزار، کتاب اسباب‌بازی و اسباب‌بازی در دی ماه سالجاری داوری آثار انجام شد و نمایشگاهی از آثار شرکت‌کنندگان و همچنین کارگاه‌های تخصصی و مرتبط با سه حوزه در روزهای ۲۰ و ۲۲ دی ماه سالجاری در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 

مراسم پایانی و آیین اعطای دومین جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی در «سالن اجتماعات دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور» واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، روبروی درب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »