قطار جشنواره تئاتر کودک ۲۴ راه افتاد/ اعلام فراخوان در خرداد ماه

هنردستان :دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام کرد که فراخوان این دوره از جشنواره تا نیمه اول خردادماه منتشر می شود.

مریم کاظمی که به تازگی به عنوان دبیربیست وچهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب شده است درباره اقدامات و برنامه ریزی های مدنظر برای شروع به کار این دوره از جشنواره گفت 

 

 مریم کاظمی که به تازگی به عنوان دبیربیست وچهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب شده است درباره اقدامات و برنامه ریزی های مدنظر برای شروع به کار این دوره از جشنواره گفت: اولین جلسه سیاستگذاری  جشنواره بیست و چهارم را در همدان برگزار کردیم که طی آن درباره دستاوردهای دوره بیست و سوم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان و همچنین نکات مدنظر برای جشنواره بیست و چهارم صحبت شد.

وی ادامه داد: در این جلسه درباره بخش های مختلف جشنواره و وظایف و تعهداتی که بر عهده تهران و همچنین کارهای ستادی و تعهداتی که بر عهده همدان است نیز گفتگو کردیم و تعهدات و محدوده های فعالیت مشخص شد.

کاظمی با اشاره به دیدار با مدیرکل ارشاد استان همدان و همچنین دست اندرکاران برگزاری جشنواره در این شهر، گفت: در این دیدار و جلسه سیاست گذاری، به زمان بندی انتشار فراخوان و پوستر جشنواره و همچنین راه اندازی سایت جشنواره بیست و چهارم تئاتر کودک و نوجوان رسیدیم.

دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان درباره زمان انتشار فراخوان این دوره اظهار کرد: فراخوان جشنواره بیست و چهارم در دست تهیه است و نیمه اول خردادماه این فراخوان منتشر می شود و یک ماه پس از آن نیز پوستر جشنواره رونمایی و منتشر خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: برنامه ریزی های درازمدت تا زمان برگزاری این دوره از جشنواره نیز انجام شد که به مرور زمان هر کدام از این برنامه ریزی ها عملی خواهند شد.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »