موزه انقلاب اسلامی و انجمن موسیقی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

هنردستان : موزه انقلاب اسلامی و انجمن موسیقی ایران تفاهم نامه همکاری برای بهره‌گیری از هنر موسیقی اصیل در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت امضا کردند.

 از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این تفاهم‌نامه همکاری را جواد خضرایی مدیر عامل مـوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران امضا کردند 

 

از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این تفاهم‌نامه همکاری را جواد خضرایی مدیر عامل مـوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران امضا کردند. 

هدف از امضای تفاهم نامه یاد شده، همکاری و مشارکت برای معرفی جنبه‌های معنوی و حماسی دوران پرافتخار دفاع مقدس و ایجاد هم‌افزایی سازمانی برای ارتقای این نقش است.
مشارکت و همکاری طرفین در برگزاری جشنواره‌های موسیقی انقلاب اسلامی و دفاع‌ مقدس، همکاری و مشارکت در تولید آثار موسیقی و اجرای آثار ارکسترال با محوریت موضوعی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، حمایت و همکاری جهت حضور آثار تولیدی در جشنواره موسیقی فجر و اجرای آثار موسیقی فاخر حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالن‌های موزه از مفاد این تفاهم‌نامه است. 
مدت این تفاهم نامه 3 سال بوده که در صورت توافق طرفین قابل تمدید است. همچنین به منظور اجرای مناسب این تفاهم نامه، کمیته راهبری متشکل از دو نماینده از هر طرف تشکیل می شود که وظیفه راهبری، سیاستگذاری و تعیین اهداف کمی و کیفی، تدوین شیوه نامه های اجرایی و نظارت بر همکاری های مشترک و توسعه تعاملات برای اجرایی شدن تصمیمات را به عهده دارد. 

منبع :ایرنا

امتیاز دهید