مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: دبیر جشنواره تئاتر فجر ۳۶ تا آخر فروردین ماه معرفی می‌شود

هنردستان: مدیرکل هنرهای نمایشی اظهار کرد که دبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا اواخر فروردین ماه سال ۹۶ معرفی خواهد شد.

 

به گزارش هنردستان، مهدی شفیعی درباره وضعیت و زمان معرفی دبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که انتظار می رفت در مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شود  گفت: ما در حال بررسی و رایزنی های مدنظر هستیم و ان‌شاءالله تا اواخر فروردین ماه سال ۹۶۶، دبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را معرفی خواهیم کرد.

 

وی اظهار کرد: ساختار فعلی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر، آزمون و خطای خود را پس داده و اعتقاد من بر این بود که ساختار فعلی حفظ شود اما این حق را باید به جامعه تئاتر دارد که گزینه های مختلف را داشته باشند.

 

مدیرکل هنرهای نمایشی با اشاره به اینکه سعید اسدی دبیر دوره های سی و چهارم و سی و پنجم تئاتر فجر نیز جزو گزینه های دبیری دوره سی و ششم است، درباره گزینه های دیگر دبیری دوره آینده تئاتر فجر یادآور شد: ما از طیف دانشگاهی و همچنین هنرمندان تئاتر گزینه هایی را مدنظر داریم که هر کدام مزیت هایی دارند.

 

شفیعی در پایان تأکید کرد: باید ببینیم که با کدامیک از گزینه ها به نتیجه نهایی می رسیم و تا اواخر فروردین ماه گزینه نهایی را معرفی خواهیم کرد.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید