«مثلا محرمانه» منتشر شد

هنردستان : مجموعه داستان «مثلا محرمانه» اثر کامران شرفشاهی توسط انتشارات تجلی مهر منتشر شد.
کامران شرفشاهی، مدیر مسئول انتشارات تجلی مهر در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: مجموعه طنزم با عنوان «مثلا محرمانه» در 104 صفحه توسط انتشارات تجلی مهر چاپ و منتشرشد.

 

کامران شرفشاهی، مدیر مسئول انتشارات تجلی مهر در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: مجموعه طنزم با عنوان «مثلا محرمانه» در 104 صفحه توسط انتشارات تجلی مهر چاپ و منتشر شد. این کتاب دربرگیرنده یازده داستان کوتاه طنز است که عناوین آن «توقع زیادی»، «ستاد مقابله خیلی جدی»، «اشتباه تایپی»، «طرح تکریم زیادی»، «گپی باحکیم طوس»، «شهردار زنجان»، «قوی‌ترین آقای پیاده‌زاده»، «دشمن ملت»، «تشخیص با یک نگاه» و غیره است.
 
وی افزود: داستان‌های کتاب «مثلا محرمانه»، دربرگیرنده مضامین و موضوعات فردی و اجتماعی است که پیش از این در صفحه طنز مطبوعات به چاپ رسیده است. این مجموعه سومین مجموعه طنز است که از من منتشر می‌شود. پیش از این کتاب‌های مجموعه داستان «کمی تا قسمتی لبخند» و «بیا با هم بخندیم» از من چاپ و منتشر شد. 
 
مدیرمسئول انتشارات تجلی مهر در خصوص آثار در دست چاپ خود اظهار داشت: در حال حاضر یک مجموعه شعر طنز و یک مجموعه یادداشت‌های طنز را آماده چاپ دارم. جزئیات مربوط به این کتاب‌ها را پس از نهایی شدن کار انتشار آن بیان می‌کنم. 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

امتیاز دهید