شاهرخ استخری با “پرواز در ارتفاع صفر” به تلویزیون می‌آید

هنردستان: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی “پرواز در ارتفاع صفر” به کارگردانی عبدالحسن برزیده در شهر اصفهان ادامه دارد.

 

به گزارش هنردستان، محمد نشاط تهیه کننده سریال “پرواز در ارتفاع صفر”، گفت: گروه هم اکنون در پایگاه شهید بابایی اصفهان مشغول ضبط سکانس‌های پایانی مربوط به صحنه‌های داخل هواپیماهای جنگنده و آشیانه‌های پرواز هستند و شاهرخ استخری، عمار تفتی، حمیدرضا نیکدل، رضا رادمنش و بیژن افشار هر روز مقابل دوربین ایرج عاشوری می‌روند.

محمد نشاط ادامه داد: اتاق لباس، سوله و اتاق فرماندهی از لوکیشن های دیگر هستند که در روزهای پایانی فیلمبرداری در آنجا انجام می‌شود.

 

او افزود: یکی از سکانس‌های پیش رو و دشوار هم سکانس مربوط به نجات خلبان (شاهرخ استخری) در حال پرواز است که به زودی ضبط خواهد شد.

 

نشاط اظهار داشت: راف کات‌ها آماده شده است و تا یک هفته آینده و به محض پایان تصویربرداری، تدوین با حضور و نظارت آقای برزیده انجام می‌شود.

 

این سریال که زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می‌کند، با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت 45 دقیقه‌ای درگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه و تولید می‌شود که قرار است امسال در هفته دفاع مقدس از این شبکه روی آنتن برود.

 

علی عمرانی، سوگل خلیق، محمد عمرانی، بهاره ریاحی، حدیث تهرانی، مجید جعفری، پیام داداشیان و رضا مسعودی از دیگر بازیگران سریال “پرواز در ارتفاع صفر “هستند.

 

عوامل این سریال عبارتند از: مدیرهنری مشکین مهرگان، طراح صحنه رضا دین محمدی، طراح لباس مرجان گلزار، چهره پرداز ایمان امیدواری، صدابردار بهمن حیدری، دستیار اول کارگردان پگاه جهاندار، برنامه ریز ژرژ هاشم زاده، مدیر تولید امیر نشاط، جلوه‌های کامپیوتری امیر رضا معتمدی، مجری طرح نظامی سرهنگ مجید جوشقانی، مدیرتولید نظامی علی عنبرانی، مدیران تدارکات امیرهوشنگ حسینی و شهرام شاهرخ.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید