نمایشگاه اسکیس بناهای تاریخی ایران در نیاوران

هنردستان: نمایشگاه اسکیس بناهای تاریخی ایران به منظور تشویق عموم به حفظ ارزش های تاریخی شنبه سی ام اردیبهشت ماه در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، در این نمایشگاه تعداد 30 اسکیس از بناها و بافت های تاریخی ایران که طی سی سال گذشته به صورت زنده و در محل توسط محمد حسن کیا مومنی، آرشیتکت وفارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران ترسیم شده است در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

مجموعه این آثار توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ایران در کتابی با عنوان «دیدن دوست» در دست چاپ است.  گفتنی است این کتاب ماه آینده رونمایی می شود.

 

هدف کلی از برگزاری نمایشگاه  ونیز انتشار کتاب تشویق عموم به حفظ ارزش های تاریخی و نیز ترغیب دانشجویان معماری به برداشت زنده از بناهای تاریخی است.

 

آیین گشایش این نمایشگاه شنبه 30 اردیبهشت در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران ساعت 17 برگزار می شود. این نمایشگاه تا 2 خرداد برقرار است و علاقمندان می توانند جهت دیدار از آن می توانند در روزهای عادی از ساعت 10 الی 21  و در روز های تعطیل 14 الی 21 به گالری شما  دوی  فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »