همبازی شدن با مرحوم شکیبایی بهترین تجربه بازیگری من بود

هنردستان : شب گذشته مهران مدیری برنامه دورهمی را با میزبانی از مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون به روی آنتن برد.
به گزارش هنردستان شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون بود. مهران مدیری پیرامون موضوع معلم صحبت کرد و گروه نمایش نیز درباره همین موضوع اجرای خود را به روی صحنه بردند.

 

 
به گزارش هنردستان شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون بود. 
 
مهران مدیری پیرامون موضوع معلم صحبت کرد و گروه نمایش نیز درباره همین موضوع اجرای خود را به روی صحنه بردند.
 
مهرداد صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری پیرامون سلامت و تغذیه خود گفت: به ورزش، تغذیه و خواب خود توجه دارم. بیشتر به خاطر سلامت به این مسائل اهمیت می‌دهم و لازمه بازیگری، سلامت بدن است و این دو مکمل هم هستند.
 
مدیری گفت: اما عاشق پیتزا هستی؟ صدیقیان پاسخ داد: خیلی پیتزا دوست دارم هر کاری برای سلامت خود انجام می‌دهم، خوردن پیتزا آن را بر هم می‌زند. 
 
این بازیگر درباره ورود خود به عرصه بازیگری بیان کرد: از کودکی تئاتر مدرسه و غیرحرفه‌ای بازی می‌کردم. همیشه روزنامه و مجله سینمایی می‌خواندم. در خانواده ما کسی در این حوزه فعالیت نداشت اما من علاقه بسیاری داشتم تا اینکه در یکی از روزنامه‌ها آگهی تست بازیگری دیدم، بعد از تماس و هماهنگی رفتم و تست دادم یکی از آنها به من گفت که در دفتر دیگری برای پروژه‌ای تست می‌گیرند من آنجا هم تست دادم.
 
وی ادامه داد: فردا به من زنگ زدند و دو پروژه هم برای نقش اصلی قبول شدم. خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق برایم افتاد. با فیلم سینمایی «عصر جمعه» به کارگردانی مونا زندی و تهیه‌کنندگی جهانگیر مؤثری کار خود را شروع کردم و بعد از این فیلم در «اتوبوس شب» بازی کردم.
 
بازیگر سریال «مدینه» عنوان کرد: بعد از فیلم «اتوبوس شب» پبشنهاد زیادی داشتم اما زمانی بود که من از دوره نوجوانی به جوانی تغییراتی در خود می‌دیدم. در انتخاب‌های خود وسواس دارم اما اشتباهاتی هم داشتم.
 
البته در فیلم «اتوبوس شب» حس و حالی داشتم که بعد این سال‌ها هنوز تجربه نکردم. در ضمن من تجربه بازی کنار مرحوم شکیبایی داشتم که بهترین تجربه بازیگری من بود.
 
صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری درباره اینکه عاشق شدی، پاسخ داد: عشق اول و آخر من مادرم است. 
 
در ادامه مدیری سؤالات دیگر خود را پیرامون عاشق بودن این بازیگر مطرح می‌کرد.
 
همچنین، در ادامه صدیقیان از واکنش‌های خوب مردم نسبت به سریال «مدینه» گفت و اینکه در حال حاضر در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ای است.
 
بازیگر فیلم «ماجرای نیمروز» تعریف خود را از عاشق شدن اینگونه بیان کرد: عشق یک اتفاق بزرگ درونی است که با فیلم، آهنگ و شعر نتوانستند توصیف کنند. سخت‌ترین سوال دنیا را از من پرسیدید. 
 
مدیری گفت: الان یک اتفاق درونی در تو است؟ چه جوری بپرسم؟ (خنده) چیزی هست که نشه توضيح داد که صدیقیان پاسخ داد: همیشه چیزی هست که نشه توضيح داد (خنده)
 
صدیقیان در ادامه برنامه خودش را به بالش تشبیه کرد چرا که به خوابیدن علاقه بسیاری دارد. 
 
این بازیگر همچنین گفت: گاهی احساس عمیق خوشبختی دارم.
 
مدیری در بخش پایانی مجددا درباره عاشق شدن صدیقیان سوال کرد و اصرارهای مدیری جواب داد و صدیقیان با تکان دادن سر خود به عاشق بودن خود پاسخ داد. 
 
در پایان این برنامه، مهرداد صدیقیان یک تابلو نقاشی به موزه دورهمی تقدیم کرد. 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

امتیاز دهید