نقطه کور در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

هنردستان : فیلم «نقطه کور» به کارگردانی مهدی گلستانه یکشنبه 31 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ارسباران اکران، نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش هنردستان، فیلم «نقطه کور» یکشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 18نمایش فیلم آغاز می شود و بعد از آن نشست نقد و بررسی فیلم برگزار خواهد شد.

 

به گزارش هنردستان، فیلم «نقطه کور» یکشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 18نمایش فیلم آغاز می شود و بعد از آن نشست نقد و بررسی فیلم برگزار خواهد شد.
این نشست با حضور مهدی گلستانه (تهیه کننده و کارگردان)، کورش جاهد (منتقد وکارشناس سینما) و جمعی از عوامل برگزار می شود.
فیلم سینمایی نقطه کور با بازی محمد رضا فروتن، هانیه توسلی، نیکی مظفری، محسن کیایی، مریم بوبانی، شقایق فراهانی، علیرضا زمانی نسب هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: خسرو که 23 روز بر پهنه دریا و به دور از خانواده اش گذرانده است، با دنیایی از ابهامات فکری که تمام مدت همراه او بوده وارد خانه اش در تهران می شود. اما تمامی ذهنیت هایش عینیت یافته و قادر به مقابله با مسائل پیش آمده نیست تا اینکه…
احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور (نویسنده)، مرتضی غفوری (مدیر فیلمبرداری)، خشایار موحدیان و سعید سیاح (تدوین)، مهرداد میرکیانی (طراح چهره پردازی)، آناهیتا جواهرچی (طراح صحنه و لباس)، بهروز معاونیان (مدیر صدابرداری)، ادیب قربانی (موسیقی)، دکتر افشین یداللهی (مشاور روانپزشکی فیلمنامه)، علی نیک رفتار (عکاس)، علی زادمهر (مشاوران رسانه ای) از عوامل این فیلم هستند.
علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع : ایرنا

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »