اولیور استون در خانه دختر گریگوری پک تجلیل شد

هنردستان: فستیوال «فیلمبرداری در ایتالیا» از اولیور استون کارگردان نامدار آمریکایی در حالی تجلیل کرد که وی تاکید داشت روابط روسیه و آمریکا باید تقویت شود.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، برنامه ابتکاری «فیلمبرداری در ایتالیا» که تا ۸ فوریه ادامه دارد در خانه سیسیلیا پک تهیه‌کننده و دختر بازیگر فقید گریگوری پک برگزار شد.

 

این برنامه که با مشارکت موسسه فرهنگی ایتالیا برگزار شد، با هدف تشویق فیلمسازان و تهیه کنندگان و استودیوها برای توجه به ایتالیا به عنوان مکانی مناسب برای ساخت فیلم و فیلمبرداری برگزار شد.

در این برنامه اولیور استون با دریافت یک جایزه تجلیل شد.

در حالی که از مهمانان با برش‌های پیتزای مارگاریتا و پنیر موتسارلا پذیرایی می‌شد اعضای کمیسیون فیلم ایتالیایی «شبکه» ابراز امیدواری کردند که در ایتالیا خیلی بیش از این غذاهای خوب یافت ‌شود و به این ترتیب حاضران را به توجه به ایتالیا ترغیب می‌کردند.

سبستیانو کاستا مدیر فیلم و موسیقی آژانس تجارت ایتالیا نیز با تاکید بر این که مالیات‌ها و عوارض ساخت فیلم در ایتالیا کم است، گفت: این رقم تقریبا برابر هیچ است و همه تلاش ما این است که اصلا از این کلمه فاصله بگیریم.

در این برنامه اولیور استون درباره روسیه و اخبار مربوط به اکراین نیز موضع گیری کرد و گفت این که روسیه مسئول خشونت در اکراین است اخبار دروغ است. وی آمریکا را مسئول این شلوغی‌ها خواند. وی گفت: ادعاهایی مبنی بر این که روسیه مسئول بدتر شدن موقعیت شده نادرست است و این آمریکاست که مسئولیت بزرگی در قبال ادامه جنگ داشته است.

استون در این برنامه اظهار امیدواری کرد که ترامپ بتواند روابط با روسیه را بهتر کند و افزود: روسیه و آمریکا باید متحد هم باشند. همان طور که فرانکلین روزولت و جان کندی نیز بر این امر تاکید داشتند.

وی گفت معتقد نیست که روسیه در انتخابات آمریکا دخالت کرده و این‌ها با وجود یافته‌های سیا و اف‌بی‌آی اطلاعات نادرستی است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »