پیش‌فروش هفتمین آلبوم رضا صادقی آغاز شد/ به روحانی رای دادم چون می‌دانم از دردها می‌توانم برایش بگویم

هنردستان : پیش‌فروش هفتمین آلبوم موسیقی «رضا صادقی» باعنوان «یعنی درد» آغاز شد.

به گزارش هنردستان؛ رضا صادقی درباره تازه‌ترین آلبوم‌اش گفت: در آلبوم “یعنی درد” با آقای روحانی حرف زده‌ام و به شکلی واضح و بدون سانسور دردهای اجتماعی این روزهای جامعه‌ام را عنوان کرده‌ام.

 

به گزارش هنردستان؛ رضا صادقی درباره تازه‌ترین آلبوم‌اش گفت: در آلبوم “یعنی درد” با آقای روحانی حرف زده‌ام و به شکلی واضح و بدون سانسور دردهای اجتماعی این روزهای جامعه‌ام را عنوان کرده‌ام.

این خواننده پاپ در ادامه افزود: من به شخصه به این دلیل به آقای روحانی رای دادم چون می‌دانم می‌توانم از دردها برایش حرف بزنم و این اتفاق در آلبوم “یعنی درد” افتاده و حالا که خیزش بزرگ مردم ایران به بار نشسته، زمان مطالبات فرهنگی و اجتماعی درست و منطقی از ایشان است. من به آقای روحانی رای دادم چون می‌دانستم می‌توانم از دردهایی که خیلی معانی در جامعه من دارد، با ایشان حرف بزنم و نتیجه این گفتمان هنری، بدون شک سرافرازی ایران ماست و دوم خردادی دیگر در راه است.

وی همچنین عنوان کرد: “یعنی درد” از درون ما آغاز می‌شود. همه مشکلات روحی و درونی و اجتماعی و هنری و قرار است از این به بعد با هشتگ #یعنی_درد اتفاقات تلخ اجتماعی و هنری را با هم بازتاب می‌دهیم. در آلبوم جدیدم همه را غافلگیر می‌کنم و اتفاقاتی در این آلبوم هست که تلنگری پردرد و عمیق برای همه ماست.

“حال بارون”، “منو یادت”، “من دوسِت دارم” و قطعه بندرعباسی “دل بی‌غم” ازجمله قطعات تازه‌ترین آلبوم رضا صادقی هستند که چندی پیش در قالب موزیک ویدیو منتشر شد. این در حالی است که از پنج قطعه این آلبوم موزیک ویدیوهایی تولید شده که به زودی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. آلبوم “یعنی درد” تحت امتیاز موسسه صوت “آوای هنر” روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

آلبوم موسیقی «یعنی درد» که سوم خرداد ماه توسط موسسه «آوای هنر» از طریق سایت بیپ‌تونز در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت، توسط «رضا صادقی» به گور خواب‌ها، خیابان‌نشینان ناچار، دخترخوانده‌اش ایران، کودکان کوره آجرپزی شمس‌آباد، کارگرانی که دستان خالی‌شان همیشه گرم بوده و تمام هوادارانش تقدیم شده است.

در این اثر، شاهد حضور پررنگ‌تر صادقی در نقش ترانه‌سرا و آهنگساز هستیم. «مهران خالصی» تنظیم‌کننده در بخش تنظیم بیشترین نقش را برعهده داشته و تعدادی از موزیسین‌های جوان که پیش از این با صادقی همکاری داشته‌اند؛ در آلبوم «یعنی درد» نیز همکاری‌شان را ادامه داده‌اند.

منبع : ایلنا

امتیاز دهید