نمایش ۶ فیلم اکران نوروزی در سینما سیار

هنردستان : رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: فیلم‌های اکران اول نوروزی در سینما سیار قرار گرفت و در استان‌های مختلف به نمایش درمی‌آید.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران درباره روند فعالیت سینما سیار گفت:  سینما سیار یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند سینما را به مناطق مختلف که امکان نمایش فیلم در آنجا و جود ندارد ببرد.

 

علی سرتیپی رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران درباره روند فعالیت سینما سیار گفت:  سینما سیار یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند سینما را به مناطق مختلف که امکان نمایش فیلم در آنجا و جود ندارد ببرد. از نیمه دوم فروردین ماه فعالیت سینما سیار آغاز شد و فیلم‌های «آباجان»، «گشت 2» ، «خوب بد جلف«، «یک روز بخصوص» و «ماجرای نیمروز» در برنامه سینما سیار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: اقبال مخاطب به فیلم‌ «ماجرای نیمروز» به مراتب نسبت به دیگر آثار اجتماعی اکران شده در سینما سیار بیشتر بود. تاکنون فروش فیلم به رقم  210 میلیون تومان بدون احتساب رقم فروش فیلم «ماجرای نیمروز» رسیده است. 

سرتیپی درباره تعداد استان‌های تحت پوشش طرح سینما سیار گفت: هم اینک در 15 استان طرح سینما سیار در حال اجرا است. 

منبع : فارس 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »