خسرو احمدی: دیگر نمی‌شود نجیبانه برخورد کرد/ بازیگری که ۴۷ میلیون از تلویزیون طلبکار است

هنردستان :خسرو احمدی با اشاره به این که هم اکنون ۴۷ میلیون تومان بابت سریال‌هایی که در تلویزیون بازی کرده طلبکار است در مورد برخورد تهیه‌کننده‌ها گفت زنگ که می‌زنی یا بی‌شرمانه جواب می‌دهند یا اصلا جواب نمی‌دهند. انگار دیگر نمی‌شود نجیبانه برخورد کرد.

  خسرو احمدی در مورد کم کردن خودخواسته حضورش در تلویزیون و آخرین پیشنهادی که تا این جای کار برای بازی در سریالی گرفته است گفت
 
 

 

 خسرو احمدی در مورد کم کردن خودخواسته حضورش در تلویزیون و آخرین پیشنهادی که تا این جای کار برای بازی در سریالی گرفته است گفت: «برای بازی در یکی از سریال‌های ویژه نوروز پیشنهاد داشتم و بعد از آن که حاصلش را دیدم واقعا خوشحالم شدم که نقش را نپذیرفته بودم. وقتی نقش به من پیشنهاد شد، فیلمنامه‌ای که گرفتم سه قسمت بیشتر نبود. آن هم سه قسمتی که درست و حسابی نبود و انگار فقط به شکل پاراگراف پاراگراف دیالوگ‌های مربوط به نقش مرا تحویلم داده بودند.»

او ادامه داد: «متن را که خواندم هیچ چیز نفهمیدم و گفتم چون نمی‌فهمم داستان از چه قرار است و این شخصیت می‌خواهد چه کند قبول نمی‌کنم. الان خوشحالم که نفهمیدم و قبول نکردم! و بعد از پخشش احساس کردم خداوند چقدر دوستم دارد چون اگر می‌رفتم و نقشی که روی آنتن دیدم به کارنامه کاری‌ام اضافه می‌شد نمی‌دانم چگونه می‌توانستم برای پاکش کنم.»

او که تا هفتم خرداد با نقش پیِر در نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» روی صحنه خواهد بود افزود: «هر چه باشد من حداقل سبقه خوبی دارم و چرا باید این گونه خرابش کنم؟ مبلغ پیشنهادی‌شان هم، نه این که بگویم قابل توجه نبود اما عاملی نشد که بپذیرم آبرویم را صرف آن کنم.»

خسرو احمدی در مورد اضافه شدن بندی به قراردادهای بازیگران تلویزیون که طبق آن تا سازمان صداوسیما به تهیه‌کننده پول ندهد تهیه‌کننده وظیفه‌ای برای تسویه حساب با بازیگران ندارد توضیح داد: «من الان سه کار در تلویزیون کرده‌ام که مجموع مبلغ آن‌ها نزدیک به 47 میلیون است. یعنی 47 میلیون تومان از آدم‌های مختلف طلبکارم و این بند جدید مانع از تسویه حساب با من شده است. جالب است که این آدم‌ها اصلا هم به روی خودشان نمی‌آورند، زنگ که می‌زنی (با هیجان) یا بی‌شرمانه جواب می‌دهند یا اصلا جواب نمی‌دهند. انگار دیگر نمی‌شود نجیبانه برخورد کرد و باید رَکَب‌هایی را یاد گرفت که آن‌ها خودشان به ما می‌زنند.»‌

مشروح گفت‌وگو با تعدادی از عوامل نمایش «پپرونی برای دیکتاتور»؛ علی احمدی بازنویس متن و کارگردان، خسرو احمدی بازیگر نقشِ پیِر، محسن کیایی بازیگر نقش وَنسان و سوگل قلاتیان بازیگر نقش آنا در کافه خبر را می‌توانیداینجا بخوانید.

«پپرونی برای دیکتاتور» تا 12 خرداد هر شب در دو نوبت 21 و 23 در سالن شماره یکِ تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

منبع :خبرانلاین

امتیاز دهید