فراخوان مسابقه عکاسی IMS آلمان

هنردستان: مسابقه عکاسی IMS آلمان با موضوع کوهستان برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، کمپانی آلمانی Salem-Frucht GmbH & Co. KG برگزاری این رویداد هنری را برعهده دارد. این مسابقه یکی از بزرگترین رویدادهای عکاسی جهان است که میزبان آثار هنرمندان عکاس حرفه‌ای و آماتور با سن بالاتر از 14 سال است.

رقابت عکس IMS از سال 2009 کار خود را به عنوان بزرگترین گردهمایی بین‌المللی کوهستان آغاز کرده است. در تمام دوره‌های برگزار شده بیش از 12 هزار نفر هنرمند عکاس در این مسابقه حضور یافته‌اند.

 

در این دوره هنرمندان می‌بایست در شش گروه: طبیعت کوهستان، آب کوهستانی، روحیه تیمی، کوه‌های سیار، مواجهه با کوهستان و اقدامات کوهستان آثار خود را ارسال نمایند.

 

شرکت‌کنندگان می‌بایست جهت شرکت در رقابت برای ثبت اولین تصویر 10 یورو، 8 یورو  برای ثبت دومین تصویر، 7 یورو برای ثبت سومین تصویر، 6 یورو برای ثبت چهارمین تصویر، و 5 یورو برای ثبت دیگر تصاویر به عنوان هزینه حضور در مسابقه بپردازند.

 

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار مجموعا 18 هزار و پانصد یورو وجه نقد به عنوان جایزه به برگزیدگان این رقابت اهدا می‌نماید.

 

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ 31 آگوست 2017 (9 شهریور ماه سال جاری) به سایت  https://www.imsphotocontest.com/home.html مراجعه نمایند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »