جزئیات پروژه «عاشقی در هانوی» اعلام شد/ تولید مشترک با ویتنام

هنردستان :به دعوت کمپانی گالکسی ویتنام قربان محمدپور روز گذشته عازم هانوی ویتنام شد تا مذاکراتش را برای ساخت عاشقانه ای دیگر و اینبار محصولی مشترک بین سینمای ایران و ویتنام آغاز کند.

در این سفر که هشت روز طول خواهد کشید اصغر هاشمی، سیمون سیمونیان مشاور پروژه و حسن غلامی سرمایه گذار بخش ایران، قربان محمدپور را همراهی کردند.

 

در این سفر که هشت روز طول خواهد کشید اصغر هاشمی، سیمون سیمونیان مشاور پروژه و حسن غلامی سرمایه گذار بخش ایران، قربان محمدپور را همراهی کردند.

ملاقات با رییس سازمان سینمایی ویتنام و معاون وزیر گردشگری ویتنام، مذاکره با مسئولان کمپانی گالکسی، مذاکره با کمپانی BHD سرمایه گذار ویتنامی «عاشقی در هانوی»، مذاکره با دو بازیگر سرشناس سینمای ویتنام، بازدید از لوکیشن های شهرهای هانوی و سایگون از برنامه های این گروه است.

قربان محمدپور خود نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. «عاشقی در هانوی» داستان یک پیانیست چیره دست به نام علی است که به علت از دست دادن نامزدش به افسردگی شدیدی دچار می شود. به پیشنهاد دکترها خانواده علی تصمیم می گیرند مدتی علی را به نزد بهترین دوستش احمد در هانوی بفرستند تا بتواند ماجرای تصادف و مرگ عشقش را از یاد ببرد. علی در حالی وارد هانوی می‌شود که اتفاقات زیادی انتظارش را می کشد…

قرار است «عاشقی در هانوی» زمستان امسال و بعد از ساخت «دختر شیطان» (سلام بمبئی ۲) در تهران، هانوی و سایگون جلوی دوربین برود.

قربان محمدپور این روزها منتظر دریافت پروانه ساخت فیلم جدیدش «دختر شیطان» (سلام بمبئی ۲) است و به محض دریافت پروانه ساخت عازم بالیوود خواهد شد. «دختر شیطان» (سلام بمبئی ۲) به تهیه کنندگی واشو بگنانی تهیه کننده سرشناس بالیوودی در بمبئی و لندن جلوی دوربین خواهد رفت. دو بازیگر اصلی مرد فیلم ایرانی خواهند بود و بازیگر نقش دختر شیطان از بالیوود انتخاب خواهد شد. «دختر شیطان» همانند سلام بمبئی به زبان انگلیسی و فارسی ساخته خواهد شد.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید