فصل جدید نمایش‌های تئاترشهر با حضور 40 بازیگر مطرح تئاتر و سینما

هنردستان : با تمدید اجرای نمایش “محفل بی عاری” به سیاوش بهادری راد اجرای آثار روی صحنه تئاتر شهر تا 5 خردادماه ادامه دارند.

به گزارش  هنردستان ،  نمایش “محفل بی عاری” به کارگردانی سیاوش بهادری‌راد در تالار سایه تئاترشهر  با توجه به استقبال قابل توجه تماشاگران تا روز جمعه پنجم خرداد ماه تمدید شد تا نمایش هایی که هم اکنون در تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند، پنجم خرداد ماه به اجرای خود پایان دهند.

 

به گزارش  هنردستان ،  نمایش “محفل بی عاری” به کارگردانی سیاوش بهادری‌راد در تالار سایه تئاترشهر  با توجه به استقبال قابل توجه تماشاگران تا روز جمعه پنجم خرداد ماه تمدید شد تا نمایش هایی که هم اکنون در تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند، پنجم خرداد ماه به اجرای خود پایان دهند.

بر همین اساس “بی پدر” به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی، “روح جهنمی” به کارگردانی بابک محمدی، “محفل بی عاری” به کارگردانی سیاوش بهادری راد در تالار سایه و “بوفالوی آمریکایی” به کارگردانی سیامک زین الدینی در پلاتو اجرا آثاری هستند که هم اکنون در مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است و روز جمعه 5 خردادماه به کار خود پایان خواهند داد.

فصل جدید نمایش‌های جدید تئاتر شهر 

اسامی آثار نمایشی جدیدی که قرار است طی روزهای آینده در تالارهای اصلی ، چهارسو، سایه، قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه بروند، مشخص شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی تئاتر شهر، پروژه “دی روز” به کارگردانی علی سرابی عنوان تازه‌ترین مجموعه نمایشی است که قرار است از تاریخ 17  خرداد به مدت 5 شب در تالار اصلی تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد. در این پروژه بیش از چهل بازیگر مطرح تئاتر و سینمای کشور نمایشنامه‌های “افرا” بهرام بیضایی، “کوکوی کبوتران حرم” علیرضا نادری، “تهران زیر بال فرشتگان” نادر برهانی‌مرند، “در مصر برف نمی‌بارد” محمد چرمشیر و “یک دقیقه سکوت” اثر محمد یعقوبی را خوانش و اجرا می‌کنند.

در تالار چهارسو نیز نمایش “چِل گیس” به کارگردانی حسین جمالی از روز دوم خرداد ماه به صحنه می‌رود، در این اثر نمایشی بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی، آرش غلام آزاد به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار قشقایی هم نمایش “اتاق” نوشته هارولد پینتر و کارگردانی فاطمه علی‌حسینی روی صحنه می‌رود. رحیم نوروزی، مرتضی اسماعیل‌کاشی، فرشید ترابی، الهه شه‌پرست و رویا میرعلمی بازیگران این  نمایش هستند.

“ترانه‌ای برای تو” عنوان نمایش جدید دیگری به کارگردانی امین ابراهیمی است که از روز 16 خرداد با بازی امین ابراهیمی، محمد جابری، مهدی سلطانی، امیرحسین بصیری، امیرحسین مانی، میدیا برنجی و کازیوه دباغی است که در تالار سایه به صحنه می‌رود. این اثر نمایشی در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر موفق به دریافت جایزه نویسندگی و طراحی پوستر و بروشور شده است.

در پلاتو اجرا نیز نمایش “پلاک 729” به کارگردانی مهدی کردی روزهای 8 تا 12 خرداد با بازی مهدی کردی، فرهنگ عمرانی، مهدیه کاویان، سید فاطمه میرکریمی، امیر حسین سیدآبادی به صحنه می‌رود.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید