اختصاص سالنی ویژه برای عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن

هنردستان :بخش ویژه فعالیت‌های ترویجی و تبلیغی حوزه عفاف و حجاب در کنار بخش فروش محصولات این حوزه با اختصاص ظرفیت تازه‌ای در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

 به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این اقدام به منظور معرفی فعالیت‌های ارزشمندی که در سطح جامعه برای اطلاع رسانی مفهوم عفاف و حجاب و نیز حفظ ارزش‌های فرهنگی جامعه، صورت می‌پذیرد 

 

 به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این اقدام به منظور معرفی فعالیت‌های ارزشمندی که در سطح جامعه برای اطلاع رسانی مفهوم عفاف و حجاب و نیز حفظ ارزش‌های فرهنگی جامعه، صورت می‌پذیرد با همکاری رییس نمایشگاه قرآن کریم صورت گرفته است.

بسیاری از تولیدکنندگان و فعالان حوزه عفاف و حجاب در بخش فروش عفاف و حجاب در این دوره حضور چشمگیری دارند.

کارگروه ساماندهی مد و لباس از کلیه موسسات دولتی وخصوصی، نهادها، ارگان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و مراکز فرهنگی و دینی برای حضور در این بخش دعوت کرده است. مهلت نهایی برای ثبت نام کلیه موسسات و نهادهای متقاضی تا سوم خرداد است.

 نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۷ تا ۲۶ خرداد در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با بنیاد ملی مد و لباس به شماره ۶۶۷۲۲۳۱۲ تماس گرفته وبرای تکمیل فرم ثبت نام به نشانی اینترنتی www.iranmode.com  مراجعه کنند.

منبع :ایسنا

امتیاز دهید