عباس رافعی برای حسن جوهرچی نوشت/ چه نقش‌ها از تو دریغ شد

هنردستان: عباس رافعی در یادداشتی کوتاه درباره حسن جوهرچی به نقش‌هایی اشاره کرد که برای این بازیگر نوشته شد ولی از او دریغ شد.

 

به گزارش هنردستان، عباس رافعی کارگردان و نویسنده در یادداشتی کوتاه به مرور خاطرات خود از همکاری با زنده‌یاد حسن جوهرچی پرداخته است.

 

 

وی در متن خود آورده است: «بیست و هفت سال قبل درست همان روزی که از سر کلاس برای اولین بار مقابل دوربین نعمت حقیقی قرار گرفتی اگر همان سال فیلم «فیل در تاریکی» اکران می‌شد قطعا الان زنده بودی؛ چراکه جایگاه هنری ات بسیار فراتر از اکنونت بود.

 

 

hasan

 

هنربانان کم جفا نکردند به هنرمندان در این ایّام. سال‌ها گذشت و تو با فیلم «برخورد» و سریال «در پناه تو» مسیر دیگری برایت رقم خورد. فیلم اول تو هنوز اکران نشده و کمتر کسی بازی اول تو را دیده و کمتر کسی می داند چه نقش هایی برای تو نوشته شده بوده که از تو دریغ گشت. ای کاش تا زنده ایم قدر یکدیگر را بدانیم.»

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »