حسام نواب‌صفوی: آمریکا باید به مردم ایران یارانه بدهد

هنردستان : حسام نواب‌صفوی از دیدار ترامپ با مقامات عربستانی نتیجه گرفت که آمریکا باید به مردم ایران یارانه بدهد.

به گزارش  هنردستان ، حسام نواب صفوی بازیگر، با انتشار فیلمی از رقص شمشیر ترامپ با مقامات عربستانی در اینستاگرام از سودآوری ایران برای آمریکا گفت.

 

به گزارش  هنردستان ، حسام نواب صفوی بازیگر، با انتشار فیلمی از رقص شمشیر ترامپ با مقامات عربستانی در اینستاگرام از سودآوری ایران برای آمریکا گفت.

این بازیگر درهمین راستا نوشت: «پرداخت يارانه نقدى به ايران از سوى آمريكا، آمريكا نه تنها بايد تمام تحريم‌ها عليه ايران را يكجا لغو كند، بلكه بايد ماهيانه به مردم ايران يارانه نيز پرداخت كند.

رقص شمشير، رقصى قديمى در عربستان سعودى بوده كه عده‌اى شمشير بدست گرفته و يك شمشير به شخص ميهمان داده و همه شمشير بدست اطراف او ميرقصند.

در قسمت اول اين ويديو اين رقص براى جرج بوش رييس جمهور وقت آمريكا اجرا شد. درقسمت دوم چهره آقاى ترامپ را ميبينيم كه در تمام طول عمر خود در بزرگترين كلابها و ديسكوهاي جهان انواع و اقسام رقصها را با خانومهاى مختلف و زيباروى دنيا انجام داده و در اين لحظه نميتواند درك كند رقصيدن با چند نره غول شمشير به دست چه معنايى دارد و حالت ناراحتى از چهره او پيداست ولی مجبور است بخاطر مبلغ ١١٠ميليارد دلار وضعيت موجود را تحمل كند وگرنه همان لحظه شمشير را پرت مى كرد و شروع ميكرد به رقصيدن راك اندرول می کرد.

در قسمت سوم در يكی از فيلم ها من هم بايد اين رقص را انجام ميدادم، ولی چون ١١٠ميلياردی در كار نبود نيمه كاره رقص را رها كردم و رفتم سراغ رقص آبا و اجدادی خودمان.

نتيجه گيري سياسی: وجود قدرت نظامی ايران در منطقه باعث شده هر چند وقت يكبار عربستان و كشورهای حاشيه خليج فارس تمام در آمدهای حاصل از نفت خود را تقديم آمريكا كنند و نتيجه‌گيری آخر آمريكا هيچ دوستی بهتر از ايران ندارد چون اگر تمام پول آمريكا تمام شود شليك چند تير هوايی در منطقه خليج فارس از ناحيه ايران باعث می شود خزانه آمريكا دوباره پر از پول شود. با توجه به جميع جهت ياد شده پرداخت يارانه نقدى از جانب آمريكا به مردم ايران الزاميست.»

 

منبع : خبرآنلاین

امتیاز دهید