آوازخوانی امیرحسین مدرس برای نمایش غبار

هنردستان: امیرحسین مدرس برای نمایش آئینی غبار می‌خواند.

 

به گزارش هنردستان، امیرحسین مدرس آوازه‌خوان آئینی کشورمان به جمع هنرمندان غبار پیوست و قرار است به اجرای آواز مذهبی در رثای حضرت زهرا س برای تئاتر غبار بپردازد.

 

پیش از این غلامرضا آقاسی فرزند مرحوم آقاسی هم برای شعرخوانی در نمایش غبار معرفی شده بود که امیرحسین مدرس به این جمع اضافه شد.

فصل دوم از نمایش آیینی “غبار” به نویسندگی انوش معظمی و کارگردانی محمدرضا مداحیان با حمایت سازمان فرهنگی و هنری بشارت از فردا ۱۹ بهمن ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

اردلان شجاع کاوه. میرطاهرمظلومی. شهرام عبدلی. خسروشهراز. جواد زیتونی. محسن افشار. شاپور کلهر. علی طهماسبی. یحیی ایراندوست. انوش معظمی بازیگران این نمایش هستند و غلامرضا آقاسی در این نمایش نیز شعرخوانی می‌کند.

در نمایش آیینی غبار سعید نقدزاده به عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید، امیر اسکندری طراح چهره‌پردازی، مهدی‌اکبری طراح صحنه، ژاله زکی‌زاده طراح لباس، محمد فرشته‌نژاد آهنگساز، حمیدرضا جوکار و عامر مسافرآستانه طراحان حرکت، ایمان صفرزاده مدیر صحنه، سید هاشم موسوی روابط عمومی و طاهر ده‌پهلوان نیز به‌عنوان مجری طرح با محمدرضا مداحیان کارگردان این نمایش همکاری می‌کنند.

این نمایش تا نیمه اسفند ماه در تالار وحدت برقرار است.

داستان “غبار” در سرزمین “غدیران” می‌گذرد که حوادثش شباهت بسیاری به رخدادهایی دارد که انسان معاصر با آن مواجه است.

فصل اول نمایش “غبار” سال ۹۳ در تالار وحدت روی صحنه رفت که با استقبال کم نظیر مخاطبان همراه بود و یکی از پرمخاطب‌ترین نمایش های آن سال نام گرفت.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »