فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرسازی پرتغال

هنردستان: مسابقه بین‌المللی تصویرسازی پرتغال با موضوع “میراث” برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، انجمن  Ajudaris  یک تشکل غیردولتی غیرانتفاعی است که با هدف کمک به اقشار ضعیف و مبارزه با کاستی‌های جامعه به کمک دانش و تحصیلات این رویداد هنری را برگزار می‌کند. حضور تمامی هنرمندان جوان از سراسر جهان در این مسابقه آزاد است.

آثار ارسالی می‌بایست اصل بوده و ما بین چهارشنبه 11 اسفندماه 1395 تا جمعه 9 تیر ماه 1396 خلق شده باشند. تکنیک اجرای آثار آزاد است، اندازه آثار باید 25 در 25 سانتیمتر باشد و پشت آثار نام و نام خانوادگی هنرمند درج شود. همچنین تصویر اثر با فرمت JPEG و رزلوشن 300 DPI ارائه شود.

 

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار در مرحله اول 12 فینالیست را انتخاب خواهند کرد و تصاویر آثارشان در کاتالوگ منتشر می‌شود. ضمنا ورک‌شاپی هم برای منتخبین برگزار خواهد شد. به هنرمند برگزیده مبلغ 500 یورو به عنوان جایزه اهدا می‌شود.

 

شرکت‌کنندگان می‌بایست تصویر آثار به همراه تصویر هنرمند را حداکثر تا تاریخ 9 تیرماه 1396 به صورت ایمیل به مسابقه ارسال نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://biisa.weebly.com مراجعه کنید.

 

ایمیل ارسال آثار

biisa@ajudaris.org

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »