آخرین اثر نمایشی “سارا کین” در خانه نمایش اجرا می‌شود

هنردستان: نمایشنامه “جنون در 4:48 ” آخرین اثر نمایشی است که سارا کین منتشر کرده و به مدت بیست شب در خانه نمایش اجرا می‌شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی خانه نمایش، سارا کین نمایشنامه نویس بریتانیایی است که در سال 1971 متولد و در سال 1999 میلادی چشم از جهان فروبسته است و حالا مقرر شده که از هفتم خرداد ماه نمایشنامه ی “جنون در 4:48 ” بعنوان آخرین نمایشنامه این نمایشنامه نویس در خانه ی نمایش اجرا شود.

این نمایشنامه که توسط علی منصوری ترجمه شده، با کارگردانی علیرضا گرگانی برای اجرا در خانه نمایش آماده شده است و از هفتم خردادماه به مدت زمان 70 دقیقه و برای بیست شب روی صحنه و پذیرای تماشاگران خواهد بود.

 

برپایه این گزارش، در نمایش “جنون 4:48” بازیگرانی چون نگار برلیان، سهیل میرزاآقایی، نازنین نادرپور، شیدا دوپیکر، علی مسلمی، محمدرضا عباسی، مینا همدانی و تعدادی دیگر از بازیگران تئاتر ایفای نقش دارند.

 

در این نمایش که با طراحی صحنه علیرضا گرگانی آماده اجرا شده، نگار خاتمی طراح لباس، الهام مهرپرور طراح گرافیک، مصطفی اسفندیاری طراح نور، پریا باریکانی دستیار کارگردان، رویا رضایی مدیر تولید، حسین علی‌محمدی انتخاب کننده ی موسیقی نمایش است. 

 

علاقمندان به تماشای “جنون در 4:48 ” هر شب به غیر از شنبه‌ها ساعت 19 می‌توانند با مراجعه به نشانی میدان فردوسی، ضلع شرقی میدان، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه محمدآقا، پلاک 34 و یا از طریق نشانی دوم خانه نمایش ویژه کسانی که تمایل دارند با خودرو شخصی به خانه نمایش مراجعه کنند می‌توانند به نشانی میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی، کوچه ی محمدآقا پلاک 34 به تماشای این نمایش بنشینند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید