دستاورد چتر سینمای ایران در کن

هنردستان :امیر اسفندیاری معتقد است: فکر می‌کنم این دوره جشنواره فیلم کن خیلی متفاوت‌تر از سال های قبل نبود با اینکه هفتادمین دوره بود اما اتفاق ویژه‌ای نیافتاد و البته نباید هم توقع تغییر عمده‌ای را داشت.

مدیر چتر سینمای ایران در پایان کار بازار این دوره جشنواره فیلم کن  گفت: مثل هرسال، امسال هم چتر سینمای ایران را داشتیم که روز گذشته به کار خود پایان داد 

 

مدیر چتر سینمای ایران در پایان کار بازار این دوره جشنواره فیلم کن  گفت: مثل هرسال، امسال هم چتر سینمای ایران را داشتیم که روز گذشته به کار خود پایان داد و با صحبتی که با غرفه‌های حاضر در چتر سینمای ایران داشتم راضی بودند چون مذاکرات متعددی را داشته‌اند.

وی ادامه داد: خود ما هم در بنیاد سینمایی فارابی مذاکرات مختلفی را داشتیم و خوشبختانه مقدمات فروش چند فیلم فراهم شده اما طبیعتا از هر بازاری باید زمانی بگذرد تا جمع بندی نهایی صورت گیرد.

اسفندیاری اظهار کرد: امسال درخواست‌های مختلفی برای حضور در کشورمان داشتیم تا از ایران به عنوان لوکیشن استفاده کنند و همچنین تولیدات مشترکی که مطرح شد. در روز آخر درخواست ساخت فیلمی درباره یکی از ایرانیان موفق خارج از کشور که تنیس باز مشهوری است، مطرح شد که قصد دارند دوران کودکی‌اش را در ایران بازسازی کنند.

وی افزود: مذاکرات خوبی صورت گرفت و امیدوارم در عمل هم به واقعیت منجر شود و آورده خوبی برای سینمای ایران داشته باشد.

منبع :ایسنا

امتیاز دهید