کنسرت کیوان ساکت بدون حاشیه برگزار شد

هنردستان :در شرایطی‌که بنرهای کنسرت کیوان ساکت در چند روز گذشته و قبل از اجرای وی در آبادان پایین کشیده شد؛ با این‌وجود شب گذشته این کنسرت با حمایت بسیاری از ارگان‌های مسئول در استان خوزستان برگزار شد.

کیوان ساکت گفت: کنسرت شب گذشته (5 خرداد) در آبادان بسیار باشکوه و با استقبال غافلگیرکننده مردم خون‌گرم این شهر برگزار شد.

کیوان ساکت گفت: کنسرت شب گذشته (5 خرداد) در آبادان بسیار باشکوه و با استقبال غافلگیرکننده مردم خون‌گرم این شهر برگزار شد. من واقعا تصورش را هم نمی‌کردم که مردم آبادان تا این حد به موسیقی علاقه داشته باشند و بشود چنین کنسرت فوق‌العاده‌ای برگزار کرد.

این آهنگساز و نوازنده تار در ادامه افزود: به قدری استقبال مردم خون‌گرم آبادان از این کنسرت زیاد بود که ما به‌جای اینکه برنامه را ساعت 23 تمام کنیم؛ بیش از یک ساعت نیم کنسرت‌مان بیشتر به طول انجامید. یعنی ما برنامه را ساعت 21:30 شروع کردیم و قرار بود حدود 2 ساعت به طول بیانجامد منتهی به قدری مردم ما را تشویق کردند و تقاضای اجرای دوباره داشتند که اجرا بیش از سه ساعت طول کشید.

وی همچنین عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت حراست منطقه آزاد اروند، نیروی انتظامی، اداره ارشاد آبادان، میراث فرهنگی و نهادهای امنیتی این کنسرت در کمال آرامش برگزار شد. حتی تعدادی از نیروی‌های انتظامی در بیرون از سالن و تعدادی نیز با لباس شخصی در سالن حضور داشتند تا برنامه به خوبی برگزار شود و من وظیفه خودم می‌دانم که از تمام این عزیزان تشکر و قدردانی داشته باشم.

 کنسرت کیوان ساکت به همراه بهنام ابولقاسم (نوازنده پیانو) و دانیال عطارزاده (نوازنده تار) در تالار مهر آبادان برگزار شد.

منبع :ایلنا 

امتیاز دهید