خواننده تیک تاک به بازیگران “هملت،تهران٢٠١٧” پیوست

هنردستان: سینا ساعى خواننده گروه موسیقى تیک تاک به بازیگران “هملت،تهران٢٠١٧” نمایش تازه کیومرث مرادى پیوست.

به گزارش هنردستان، سینا ساعی هنرمند موفق عرصه موسیقى کشور که سال‌هاست با همراهانش گروه تیک تاک را شکل داده‌اند و در ایران فعالیت می‌کنند، به جمع بازیگران “هملت،تهران ٢٠١٧” پیوست.

“تیک تاک” در عرصه موسیقی آثار ارزشمندی را تولید و روانه بازار کرده است،سینا ساعى در تازه‌ترین اثر کیومرث مرادى به عنوان بازیگر همکارى می‌کند. او که مدتى است در کارگاه‌های بازیگرى مراد حضور دارد اکنون یکى از ٦ هملت نمایش را اجرا می‌کند.

نمایش “هملت، تهران ٢٠١٧” به نویسندگى و کارگردانى کیومرث مرادى که قرار بود از ٢١ اردیبهشت  به روى صحنه رود و پیش فروش آن نیز آغاز شده بود به دلیل پاره اى از مشکلات متوقف شد.با رفع موانع این نمایش  از ١٠ خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد یه روى صحنه خواهد رفت.

 

این نمایش حاصل تمرین گروهى از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگى هنرى کارنامه به همراه تعدادى از بازیگران حرفه اى و جوان تئاتر است که نگاهى متفاوت و مدرن به متن “هملت” اثر شکسپیر دارد و داستان عاشقانه افلیا و هملت را دنبال می‌کند.

 

(به ترتیب ورود) سینا ساعى، زهرابهروزمنش، آرمیتافروزنده، محیاصدرزاده، دریاخلیلی، پآنته آ قدیریان، دلنیاقادرپور، فرهادرادمان، میلادمعیّری، محمدمسگری، سلمان صالحی، رضاداوودوندی در این نمایش ایفای نثش می‌کنند.

 

“هملت، تهران ٢٠١٧” اولین نمایشى است  که در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت.این تماشاخانه تازه تأسیس داراى سه سالن بلک باکس با ظرفیت بالا است.

 

طراح صدا: آیدین الفت/ طراح موسیقی: سهیل محجوبی / نوازنده زنده پیانو: علی رضا شفیعی / طراح لباس: دنیامدنی / طراح گریم: لعیا خرامان / طراح نور: علی کوزه گر / طراح گرافیک و ویدئو: محسن جلدی و هادی جلدی / طراح پوستر و بروشور: هادی جلدی/ مشاور طراح صحنه: مرتضی میرمنتظمی / گروه کارگردانی: ماهان شهیدی زاده،کیهان پرچمی / مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: آوا فیاض / تبلیغات مجازی: گروه جارچی /دکوراتور: محمدرضاپناهی / عکاس: پدرام فرجام،ساینا قادری

 

“افسون معبد سوخته” مهر و آبان و “نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه” دى و بهمن سال گذشته از این کارگردان به روى صحنه رفت که هر دو با استقبال بالاى تماشاگران مواجه شد.

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید