ساخت «بلیت تایلند» با موضوع طنز/ می‌خواهم در سینما تثبیت شوم

هنردستان :حامد کلاهداری کارگردان سینما از ساخت فیلم جدیدش با درون مایه طنز با عنوان «بلیت تایلند» گفت.

حامد کلاهداری کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به زودی فیلمی با عنوان  «بلیت تایلند» با درون مایه طنز می سازم. این فیلم روایتگر زندگی شخصی است که عشق رفتن به تایلند را دارد. 

حامد کلاهداری کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به زودی فیلمی با عنوان  «بلیت تایلند» با درون مایه طنز می سازم. این فیلم روایتگر زندگی شخصی است که عشق رفتن به تایلند را دارد. او به واسطه شغلی که دارد مدام صحبت هایی درباره رفتن به تایلند می شنود و به همین دلیل تمام تلاشش را می کند که به آنجا برود در همین بین اتفاقاتی رخ می دهد که قصه اصلی فیلم را رقم می زند.

وی افزود: «بلیت تایلند» یک فیلم کمدی موقعیت است زیرا من دوست ندارم فیلمی بسازم که فقط دیالوگ ها باعث خنده مخاطب شود به همین منظور امیدوارم بتوانیم فیلمی موفق بسازیم.

کلاهداری عنوان کرد: «بلیت تایلند» بر اساس طرحی از فرخ رادفر و نوشته برادرم هادی کلاهداری است. این را هم باید بگویم که این اثر طرح بکری داشت به همین دلیل سوژه جدیدترین فیلم ما قرار گرفت. البته تمام تصاویر این فیلم در ایران ضبط می شود و ما تنها یک سکانس را در تایلند فیلمبرداری می کنیم.

کارگردان «شکلات داغ» بیان کرد: در حال حاضر مراحل پایانی بازنویسی این اثر سپری می شود و به زودی اقدام به گرفتن پروانه ساخت می کنیم و هر زمان که موفق به دریافت این مجوز شویم بلافاصله شروع به ساخت «بلیت تایلند» می کنیم البته با این وجود فکر می کنم در تابستان فیلمبرداری ما آغاز شود.

کلاهداری اظهار کرد: این اثر با سرمایه شخصی ساخته می شود چون من هیچ آشنایی در حوزه هنری یا شهرداری ندارم که بتوانم لابی کنم و برای ساخت اثرم بودجه بگیرم به همین دلیل مجبورم به افراد برای تامین سرمایه مراجعه کنم.

کارگردان «شاباش» در پایان توضیح داد: یک فیلمساز برای اینکه بتواند در سینما بماند باید فیلمی بسازد که بتواند بفروشد به همین دلیل من این سوژه را برای ساخت انتخاب کردم، در واقع دوست دارم یک فیلم پرفروش بسازم که استقبال مخاطبان را نیز در پی داشته باشد. ساخت فیلم های پرفروش به اقتصاد سینمای ایران هم کمک می کند برای مثال سعید سهیلی و پیمان قاسم خانی با ساخت آثارشان به سینمای ایران کمک کردند. من هم دوست دارم ضمن انجام این کار در سینما تثبیت شوم.

منبع :خبرگذاری مهر 

امتیاز دهید