مسابقه طراحی آرم جشنواره ملی معماری ایران یک ماه تمدید شد

هنردستان: مسابقه طراحی آرم جشنواره ملی معماری ایران با توجه به درخواست‌های متعدد تا 15 اسفند ماه تمدید شد.

 

به گزارش هنردستان، مدیر روابط عمومی جشنواره ملی معماری ایران اظهار کرد: با توجه به اینکه فرصت ارسال آثار تا 15 بهمن ما ه بود و درخواست‌های متعددی مبنی بر تمدید این فراخوان به دبیرخانه واصل می‌شد لذا بنا به تصمیم شورای برگزاری جشنواره ، مسابقه طراحی ارم به مدت یک ماه  دیگر تمدید شد.

 

وی افزود: تا کنون 317 نفر و بیش از 600 اثر به  دبیرخانه اعلام وصول شده است که پس از پایان مهلت تمدید شده انتخاب و داوری خواهند شد.

 

به گفته مدیرروابط عمومی جشنواره ملی معماری ایران، داوران این مسابقه قباد شیوا، ایرج اسکندری،  مرتضی گودرزی دیباج، فهیمه پهلوان، امیر محمدخانی بوده و مسابقه به رتبه‌های نخست تا سوم به ترتیب ۱۰ سکه بهار آزادی ، ۵ سکه بهار آزادی ۲ سکه بهار آزادی  به همراه لوح افتخار تقدیم خواهد کرد.

 

گفتنی است؛ 50اثر برگزیده در بهار 1396 در حاشیه بخش نخست جشنواره ملی معماری ایران به نمایش گذاشته می‌شود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »