ظرف ۴۸ ساعت؛ عوامل قاچاق فیلم گشت۲ شناسایی شدند

هنردستان : سخنگوی خانه سینما می‌گوید توسط نیروی انتظامی ظرف کمتر از ۴۸ ساعت عوامل تکثیر غیرقانونی در حومه تهران شناسایی شدند.

علی قائم‌مقامی (سخنگوی خانه سینما)  با اشاره به جلسه هیات مدیره خانه سینما؛ کانون کارگردانان و شورای عالی تهیه‌کنندگان با سردار ساجدی‌نیا (فرمانده پلیس تهران) گفت: در این جلسه مصوب شد چنانچه از این پس فیلمی غیرقانونی تکثیر شد

علی قائم‌مقامی (سخنگوی خانه سینما)  با اشاره به جلسه هیات مدیره خانه سینما؛ کانون کارگردانان و شورای عالی تهیه‌کنندگان با سردار ساجدی‌نیا (فرمانده پلیس تهران) گفت: در این جلسه مصوب شد چنانچه از این پس فیلمی غیرقانونی تکثیر شد، نامه‌ای از طرف خانه سینما به پلیس تهران ارسال و نیروی انتظامی در اسرع وقت سرمنشأ این اتفاق را شناسایی و دستگیر کند و در این خصوص سریعا اقدامات قانونی صورت گیرد.

 وی ادامه داد: تهیه‌کنندگانی که فیلمشان قاچاق می‌شود باید به خانه سینما مراجعه کنند و خانه سینما نیز موضوع را به فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ منعکس خواهد کرد تا اقدام قانونی سریع در این خصوص صورت گیرد. با این توافق در پیگیری و به سرانجام رسیدن شکایات احتمالی همکاران محترم؛ تسریع می‌شود.

وی درباره آخرین وضعیت فیلم  گشت ارشاد2 گفت: آقای سهیلی مستقلا به پلیس «فتا» شکایت کرده‌اند و طبق اعلام نیروی انتظامی ظرف کمتر از ۴۸ ساعت عوامل تکثیر غیرقانونی در حومه تهران شناسائی و اقدامات قانونی صورت گرفت. خانه سینما نیز از سرعت عمل نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق فیلم‌ها صمیمانه تشکر می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین قرار است هرگونه شکایتی حتی در راستای نسخه بازبینی از طرف خانه سینما به پلیس نیروی انتظامی اطلاع داده شود تا در اسرع وقت عوامل و سرمنشأ تکثیر غیرقانونی شناسایی شوند

منبع :ایلنا 

امتیاز دهید