اجرای جدیدترین تئاتر محمد یعقوبی از 20 بهمن ماه

هنردستان: نمایش «تنها راه ممکن» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی از چهارشنبه 20 بهمن ماه در تالار «سایه» مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تالار «سایه» تئاتر شهر از روز چهارشنبه 20 بهمن تا دوشنبه 2 اسفند ماه میزبان نمایش « تنها راه ممکن» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی خواهد بود.

 

 نمایش «تنها راه ممکن» نخستین‌بار به کارگردانی محمد یعقوبی در جشنواره تئاتر فجر سال ۱۳۸۳ و سپس یک سال بعد به مدت یک ماه در  تالار سایه تئاتر شهر به روی صحنه رفت.

این اثر نمایشی پس از یازده سال با فرمی متفاوت با گذشته، پروژه‌ پایانی هنرجویان «کارگاه بازی‌گری سی‌ودو حرف برای اجرا» زیر نظر محمد یعقوبی است که توسط کمپانی تئاتر باران و آموزشگاه هنری «سینمایش» برگزار شد.

«تنها راه ممکن» از 9 قطعه‌ نمایشی کوتاه به نام‌های «ناگفته‌ها»، «کلاغ‌ها و آدم‌ها»، «اپیدمی خنده»، «پدر»، «جایی دور از این‌جا»، «افسانه»، «پژواک»، «منطقه‌ آزاد» و «تنها راه ممکن» تشکیل شده است. 

این اثر نمایشی از تاریخ یاد شده ساعت 17:30 در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »