اظهار نظر مدیر شبکه سه درباره «ماه عسل» و «هفت»

هنردستان :مدیر شبکه سه سیما با دفاع از سوژه‌های «ماه عسل»، در عین حال نسبت به دکور این ویژه‌برنامه افطار تلویزیون ابراز نارضایتی کرد.

مدیر شبکه سه سیما به همراه معاون سیما صبح امروز – چهارشنبه – از لوکیشن سریال طنز «پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد بازدید کردند و در جریان این بازدید، گفت‌وگویی با خبرنگاران و عوامل سریال داشتند.

مدیر شبکه سه سیما به همراه معاون سیما صبح امروز – چهارشنبه – از لوکیشن سریال طنز «پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد بازدید کردند و در جریان این بازدید، گفت‌وگویی با خبرنگاران و عوامل سریال داشتند.

علی‌اصغر پورمحمدی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره‌ی سری جدید برنامه «هفت» و همچنین ویژه‌برنامه افطار «ماه عسل»  سخن گفت.

او با اشاره به اینکه «ماه عسل» به لحاظ موضوعی متنوع‌تر از گذشته بوده است، اظهار کرد: سوژه‌های «ماه عسل» از سال پیش بهتر بوده است.

پورمحمدی درباره‌ این برنامه و اینکه چقدر متناسب با رسالت برنامه هستند، اظهار کرد: برنامه «ماه عسل» برنامه پرمخاطبی است که زیر ذره‌بین قرار دارد و حساس است و امسال هم قرار بوده به لحاظ انتخاب سوژه و مهمان از سال گذشته بهتر باشد که البته انتخاب موضوع و مهمان بسیار سخت است و به همین دلیل روی آن چندین ماه کار شد.

او سپس درباره انتقاداتی که به دکور برنامه «ماه عسل» نیز می‌شود، گفت: من خودم از دکور برنامه ناراضی هستم و کمی شلوغ است. انتقاداتی هم وجود داشته است اما نکته‌ای که وجود دارد این است که با ما هماهنگی نشده بود.

مدیر شبکه سه سیما درباره‌ی انتقاداتی که به احسان علیخانی و اجرای او برای به حزن درآوردن مخاطب می‌شود، بیان کرد: چنین چیزی وجود ندارد و این مساله را قبول ندارم.

او همچنین درباره سری جدید برنامه «هفت» اظهار کرد:‌ مجری «هفت» هنوز مشخص نشده است و در حال حاضر جلساتی با آقای میرباقری برای مذاکرات با افراد گوناگون داشته‌ایم. به هر حال این برنامه، برنامه مهم و حساسی است.

پورمحمدی گفت: هدف از برنامه «هفت» کمک به پیشرفت سینماست، این برنامه مستقل است و به هیچ ارگان و نهادی وابسته نیست و روابط عمومی هیچ موسسه‌ای هم نیست بلکه برای پیشرفت سینمای ایران این برنامه تولید می‌شود.

مدیر شبکه سه سیما در پایان درباره ساختار برنامه «هفت» مطرح کرد: این برنامه قرار است سه مجری برای نقد، گفت‌وگو و اخبار و رویدادها داشته باشد که از میان آن‌ها آقای حسینی که پیش از این هم در برنامه «هفت» به عنوان منتقد ثابت به جای آقای فراستی حضور دارد، مطرح است؛ البته ممکن است مسعود فراستی هم گاهی اوقات در برنامه حضور داشته باشد.

منبع :ایسنا 

امتیاز دهید