نقد و بررسی “دشمن مردم” در تالار مولوی

هنردستان: نمایش “دشمن مردم” در تالار مولوی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

 

به گزارش هنردستان، نمایش “دشمن مردم” به کارگردانی سینا راستگو چهارشنبه ساعت ۱۶ در سالن اصلی تالار مولوی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

منتقد این جلسه رامتین شهبازی خواهد بود.

 

“دشمن مردم” نوشته هنریک ایبسن، هر شب (به جز شنبه ها) ساعت ١٨ در سالن مولوی بر روی صحنه می رود.

 

محمدرضا ایمانیان، زهرا بهروزمنش، محمد حبیبی، امیر شاه علی، وحید شیخی، والا و بردیا عادلی، شهریار فرد، محمد مسگری، مرضیه موسوی، منصور نصیری،اشکان اژدری، ملیحه امیری، شیرین امینی، علی بنایی، محمود پیری، بیتا ثابتی محمدی، سارا خانکی، میلاد خان احمدی، عرفان دانا، سهند سلطانی، آیسان عبداللهی، باران فرد، منا مهدی پور در دشمن مردم به ایفای نقش می پردازند.

 

این نمایش پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود بکند.

 

این نمایش روایتی است از یک شهر آرام، در گوشه‌ای از دنیا، ناگهان آرامشش به کلی بر بهم می ریزد. راه حلِ برگشتِ آرامش به شهر برای مردم ضرر جانی دارد.. تصمیم مسئولان، شهر را آرام می‌کند یا شهر را سالم نگه می‌دارد؟

 

“دشمن مردم” کاری از کمپانی تئاتر امید ایران است.

بلیت فروشی این نمایش از سایت تیوال صورت می‌گیرد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »